Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ülkem İçin

'Ülkem İçin' projesi, her yıl Koç Holding' in kuruluş yıldönümü olan Mayıs ayının son Pazar gününde, tüm Koç Topluluğu çalışanları ve bayilerinin, bulundukları illerde çeşitli sosyal sorumluluk projeleri uygulaması esasına dayanmaktadır. Gönüllü katılım esasıyla yürütülen sosyal sorumluluk projelerinden oluşan "Ülkem İçin" insiyatifine Yapı Kredi çalışanları da destek vermektedir.

Ülkem İçin

2012 ve 2013 yılları için “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” sloganıyla engellilik konusu belirlenmiştir. Bu projede engellilerin iş hayatı ve sosyal hayatta yaşam kalitelerinin iyileştirilmesine destek olacak uygulamalarda rol model olarak bu konuda toplumsal bilincin ve duyarlılığın oluşturulması amaçlanmaktadır. Projenin bu yılki ortakları UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ve AYDER (Alternatif Yaşam Derneği)’dir.

Yapı Kredi’nin Ülkem İçin Engel Tanımıyorum projesi kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar şunlardır;

  • Ülkem İçin Elçisi olan Yapı Kredi çalışanları AYDER’den eğitici eğitimi aldılar. Sonrasında Yapı Kredi Genel Müdürlük ve Bankacılık Üssü’ndeki 909 çalışana bu eğitimi verdiler.
  • Türkiye çapındaki yaygın şube ağı nedeniyle yüzyüze eğitim almaya fırsat bulamayacak olan Yapı Kredi çalışanları için Yapı Kredi Bankacılık Akademisi tarafından bir uzaktan eğitim hazırlandı..
  • Banka mekanları ve hizmet noktalarının engellilerin kullanımına uygun hale getirilmesi için banka içinde engelli çalışanların da yer aldığı çalışma grupları oluşturuldu.
  • Yapı Kredi Genel Müdürlük binasında bulunan konferans salonu, otopark, tuvalet gibi yaşam alanları engellilerin kullanımına uygun hale getirildi.
  • Fiziki konumu uygun olan 50 şubeye tekerlekli sandalye ile girişi kolaylaştırmak üzere seyyar rampa uygulaması yapıldı.
  • Yeni açılan tüm ATM’lere görme engellilerin kullanımına uygun olarak brail alfabesi uygulaması dahil edildi.Halen 48 ilde 400’ü aşkın ATM görme ve bedensel engellilerin kullanımına uygun hale getirildi.
  • Yapı Kredi Yayınları’nın projeyi destekleyen çalışması kapsamında görme engelliler, Yapı Kredi Yayınları’nın en yeni kitaplarına herkesle aynı zamanda ulaşabilmeye başladılar. Çalışma Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde görme engellilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan GETEM ortaklığıyla gerçekleştiriliyor. Yazıyı sese dönüştüren özel bir teknolojiden yararlanılan çalışmada kitaplar internete bağlı bir bilgisayar yardımı ile 7 gün 24 saat ulaşılabilen getem.boun.edu.tr web sitesinden indirilerek dinlenebiliyor. Ayrıca GETEM’e üye olan görme engelliler 0 216 276 31 11 numaralı telefondan yeni çıkan kitaplara 7 gün 24 saat ulaşabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.ulkemicin.com.tr

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor