Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Meslek Lisesi Memleket Meselesi

Darüşşafaka ile Elele

Koç Holding tarafından Vehbi Koç Vakfı'nın desteği ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile başlattığı “Mesleki–Teknik Eğitimi Özendirme Programı” çerçevesindeki Meslek Lisesi Memleket Meselesi projesine, gönüllü çalışanlarımız ile 2007 yılından bu yana destek veriyoruz. Bu proje ile olanakları kısıtlı, başarılı gençlerin sanayi, bilişim ve hizmet sektörüne eleman yetiştiren Meslek Liseleri'ne girmelerini destekliyoruz. Aynı zamanda çeşitli staj olanakları sağlayarak, bu gençlerin bilgi, beceri ve yeterliliklerinin artırılmasını ve ekonominin ihtiyaç duyduğu nitelikli teknik elemanların yetiştirilmesini amaçlıyoruz.

Bu projede, Vehbi Koç Vakfı bursu ile ödüllendirilen Meslek Lisesi öğrencilerine Koç Topluluğu şirketlerinin çalışanları tarafından gönüllü koçluk desteği veriliyor. Topluma katkı sağlama duyarlılığına sahip, başarılı 50 Yapı Kredili Meslek Lisesi Koçu (MLK), Türkiye'nin 38 ilindeki toplam 41 Meslek Lisesi'nde öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimleri için gönüllü olarak çalışıyor. 143 MLK ve 1.490 bursiyer öğrenci ile başlanan projeye mezunlar ve son sınıf öğrencileriyle birlikte bu yıl 370 öğrenci ile devam ediyoruz.

Ayrıca, 2012 - 2013 eğitim döneminde proje kapsamındaki 121 öğrenciye şubelerimizde staj olanağı sağladık. Bursiyerlere şubelerde sağladığımız staj desteğinin yanı sıra, farklı bölümlerde okuyan öğrencilerin staj desteği alması için şubelerimiz de müşteri portföyünden yararlandılar.

Ayrıntılı bilgi için; www.mlmm.com.tr

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor