Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Meslek Lisesi Memleket Meselesi

Darüşşafaka ile Elele

Koç Holding tarafından Vehbi Koç Vakfı'nın desteği ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile başlattığı “Mesleki–Teknik Eğitimi Özendirme Programı” çerçevesindeki Meslek Lisesi Memleket Meselesi projesine, gönüllü çalışanlarımız ile 2007 yılından bu yana destek veriyoruz. Bu proje ile olanakları kısıtlı, başarılı gençlerin sanayi, bilişim ve hizmet sektörüne eleman yetiştiren Meslek Liseleri'ne girmelerini destekliyoruz. Aynı zamanda çeşitli staj olanakları sağlayarak, bu gençlerin bilgi, beceri ve yeterliliklerinin artırılmasını ve ekonominin ihtiyaç duyduğu nitelikli teknik elemanların yetiştirilmesini amaçlıyoruz.

Bu projede, Vehbi Koç Vakfı bursu ile ödüllendirilen Meslek Lisesi öğrencilerine Koç Topluluğu şirketlerinin çalışanları tarafından gönüllü koçluk desteği veriliyor. Topluma katkı sağlama duyarlılığına sahip, başarılı 50 Yapı Kredili Meslek Lisesi Koçu (MLK), Türkiye'nin 38 ilindeki toplam 41 Meslek Lisesi'nde öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimleri için gönüllü olarak çalışıyor. 143 MLK ve 1.490 bursiyer öğrenci ile başlanan projeye mezunlar ve son sınıf öğrencileriyle birlikte bu yıl 370 öğrenci ile devam ediyoruz.

Ayrıca, 2012 - 2013 eğitim döneminde proje kapsamındaki 121 öğrenciye şubelerimizde staj olanağı sağladık. Bursiyerlere şubelerde sağladığımız staj desteğinin yanı sıra, farklı bölümlerde okuyan öğrencilerin staj desteği alması için şubelerimiz de müşteri portföyünden yararlandılar.

Ayrıntılı bilgi için; www.mlmm.com.tr

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor