Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

İç Sponsorluk

Bankamızın çalışanlarının spor faaliyetlerindeki başarılarına destek olmak ve onları teşvik etmek için Yapı Kredi olarak 2005 yılından beri iç sponsorluk projeleri üretiyoruz.

2013 yılında dağcılık, yüzme, para-taekwondo, okçuluk, tenis ve atletizm dallarında bireysel olarak mücadele eden Bayram Kuytan, Kaan Göker, Tuğba Çetin, Özlem Pelin Ege, Özcan Çetinkaya, Metin Akbaş ve Ömer Şahin’in çalışmaları Yapı Kredi tarafından iç sponsorluk kapsamında desteklenmektedir.

İç sponsorluk projesi kapsamında çalışanlarımız birçok önemli başarıya imza atmaya devam etmektedir. Son olarak yüzme dalında yarışan Özlem Pelin Ege, 16-18 Ağustos 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası’nda farklı stillerde toplam 7 altın madalyanın sahibi oldu. Dağcılık ve yüksek irtifa trek alanında faaliyetlerini sürdüren Bayram Kuytan ise 2013 yılında Avrupa ve Kafkasya’nın en yüksek noktası olarak bilinen Elbruz Dağı’nda zirveye ulaştı.

Metin Akbaş ve Ömer Şahin ise yıl içerisinde Türkiye’nin değişik illlerinde gerçekleşen 21 maratona katılıp, başarılı dereceler aldılar.

Yapı Kredi ayrıca, 2011 yılından bu yana çalışanlarından oluşan bir atletizm takımı kurarak Uluslararası Avrasya Maratonu’nda yer almaktadır. Maratonda, Yapı Kredi çalışanları Adım Adım Oluşumu ile birlikte hareket ederek her yıl bir sivil toplum kuruluşu yararına koşmaktadırlar.

Atletizm takımımız 17 Kasım 2013 tarihinde gerçekleşen 35. Avrasya Maratonuna 87 kişi olarak katılıp, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına koştu. Çalışanlarımız çevrelerini Derneğe bağış yapmaya davet ederken Yapı Kredi de Derneğe akülü tekerlekli sandalye bağışı yaparak çalışanlarının bu girişimini destekledi.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor