Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

İç Sponsorluk

Bankamızın çalışanlarının spor faaliyetlerindeki başarılarına destek olmak ve onları teşvik etmek için Yapı Kredi olarak 2005 yılından beri iç sponsorluk projeleri üretiyoruz.

2013 yılında dağcılık, yüzme, para-taekwondo, okçuluk, tenis ve atletizm dallarında bireysel olarak mücadele eden Bayram Kuytan, Kaan Göker, Tuğba Çetin, Özlem Pelin Ege, Özcan Çetinkaya, Metin Akbaş ve Ömer Şahin’in çalışmaları Yapı Kredi tarafından iç sponsorluk kapsamında desteklenmektedir.

İç sponsorluk projesi kapsamında çalışanlarımız birçok önemli başarıya imza atmaya devam etmektedir. Son olarak yüzme dalında yarışan Özlem Pelin Ege, 16-18 Ağustos 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen Masterlar Yaz Türkiye Şampiyonası’nda farklı stillerde toplam 7 altın madalyanın sahibi oldu. Dağcılık ve yüksek irtifa trek alanında faaliyetlerini sürdüren Bayram Kuytan ise 2013 yılında Avrupa ve Kafkasya’nın en yüksek noktası olarak bilinen Elbruz Dağı’nda zirveye ulaştı.

Metin Akbaş ve Ömer Şahin ise yıl içerisinde Türkiye’nin değişik illlerinde gerçekleşen 21 maratona katılıp, başarılı dereceler aldılar.

Yapı Kredi ayrıca, 2011 yılından bu yana çalışanlarından oluşan bir atletizm takımı kurarak Uluslararası Avrasya Maratonu’nda yer almaktadır. Maratonda, Yapı Kredi çalışanları Adım Adım Oluşumu ile birlikte hareket ederek her yıl bir sivil toplum kuruluşu yararına koşmaktadırlar.

Atletizm takımımız 17 Kasım 2013 tarihinde gerçekleşen 35. Avrasya Maratonuna 87 kişi olarak katılıp, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına koştu. Çalışanlarımız çevrelerini Derneğe bağış yapmaya davet ederken Yapı Kredi de Derneğe akülü tekerlekli sandalye bağışı yaparak çalışanlarının bu girişimini destekledi.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor