Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Darüşşafaka Bağış Kampanyası

Türkiye’de anne ve babası hayatta olmayan ve ailesinin maddi olanaksızlıkları nedeniyle eğitim fırsatı bulamayan çok sayıda öğrenci bulunmakta; var olan sosyal eşitsizliği daha da derinleştiren bu yaraya Darüşşafaka Eğitim Kurumları 146 yıldır çare olmaya çalışmaktadır. İyi eğitim olanaklarından yoksun kalan başarılı çocuklara ilköğretimden lise son sınıfa kadar tam burslu ve yatılı olarak eğitim imkânı sunan ve onların yarının ‘büyük adamları’ olması için emek harcayan Darüşşafaka’nın tek gelir kaynağı ise topladığı bağışlardır. Bu gerçekten hareket eden Yapı Kredi, 2009 yılında tüm teşkilatı içine alan bir bağış kampanyası başlatmıştır. Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na destek olmak isteyen Yapı Kredi çalışanlarının ücret bordrolarından kurumun burs hesabına aktarılmak üzere, arzularına göre değişik tutarlarda bağış kesilmektedir. Oluşturulan bu fonla daha fazla sayıda babasız öğrenciye çağdaş eğitim imkânı sağlanmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor