Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ülkem İçin Fonu

Yapı Kredi, Koç Holding’in yürüttüğü Ülkem İçin Engel Tanımıyorum projesi kapsamında Vehbi Koç Vakfı işbirliği ile “Ülkem İçin B Tipi Fonu”nu satışa sundu. Koç Holding’in 2012-2013 teması “Ülkem İçin Engel Tanımıyorum” olarak belirlenen Ülkem İçin projesi kapsamında oluşturulan fonun satışından elde edilen gelirin yaklaşık yüzde 70’i doğrudan okullardaki engelli öğrencilerin erişimine uygun hale getirilmesine aktarılıyor.

Yatırımcılar fon sepetlerine yeni bir ürün eklerken hem getiri kazanabiliyor, hem de ekstra bir ücret ödemeden Yapı Kredi kanalı ile çok değerli bir projeye destek oluyorlar.

Önümüzdeki dönemde Ülkem İçin projelerinin farklı konulara eğilmesine paralel olarak yatırım fonunun da finansman sağlayacağı alanlar değişiklik gösterebilecek. Böylelikle farklı konulara duyarlı kişiler de projelere dahil edilmiş olacak.

Yapı Kredi’nin Vehbi Koç Vakfı işbirliği ile hayata geçen yeni fonu, kısa bir sürede başarılı bir grafik izlemeye başladı. Bu başarı fonun müşteriler tarafından gördüğü talep ile projeye başlarken belirlenen hedeflere kısa bir sürede ulaşılacağını gösteriyor. Şimdiden İstanbul ve Samsun’daki iki okulda engelli öğrencilerin ulaşımı için gerekli fiziksel değişiklikler gerçekleştirildi.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor