Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Play Unifilm Fest

Türkiye’nin ilk üniversitelerarası film festivali Yapı Kredi Play ÜniFilmFest Yapı Kredi’nin gençlere torpil yapan kredi kartı Play’in ana sponsorluğunda ve Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) himayesinde, Üniversite Medya desteğiyle İstanbul Organizasyon tarafından 2011 ve 2012 yıllarında düzenlendi.

Play Unifilm Fest

Ücretsiz film gösterimleri ve etkinlikleriyle 45.000’in üzerinde öğrencinin izlediği Play ÜniFilmFest, dünyanın en prestijli festivallerinden ödüllerle dönmüş usta ve genç yönetmenlerin son filmlerini, Türkiye sinemasının önde gelen isimlerinin katıldığı atölye ve söyleşileri ücretsiz olarak öğrencilerle buluşturdu.

İstanbul ve Anadolu’da toplam 8 ilde 9 üniversiteyi gezen Play ÜniFilmFest, gerçekleştirilen Kısa Film Yarışması ile sona erdi. “En İyi Kısa Film” yarışmasını kazanan üniversite öğrencisi 10.000TL’lik ödülün sahibi oldu.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor