Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Oku - Düşün - Paylaş

Yapı Kredi Portföy Yönetimi'nden bir sosyal sorumluluk projesi

Yapı Kredi Portföy Yönetimi, Hayal Ortakları Derneği ile birlikte “Oku - Düşün - Paylaş Projesi” adlı sosyal sorumluluk projesini Kasım 2008 tarihi itibariyle hayata geçirmiştir. İstanbul Sarıyer’de bulunan Hatemoğlu İlköğretim Okulu’nda bir Yaratıcı Kütüphane kuran Yapı Kredi Portföy Yönetimi, 22 kişilik gönüllü grubu ile bir yıl boyunca bu kütüphanede öğrenciler ile özel eğitim seansları gerçekleştirmiştir. Seanslara moderatör ve gözlemci olarak katılan Yapı Kredi Portföy çalışanları, öğrenciler ile pozitif düşünce, sorumluluk ve iç disiplin, kararlılık, hatalardan ders almak ve önyargı gibi konularda eğitim modülleri uygulamıştır.

“Oku - Düşün - Paylaş Projesi”, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen Türkiye genelinde yaklaşık 60 okulda devam etmektedir. Proje, okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından seçilen okulun en başarılı öğrencilerinin ve gönüllü moderatör ile gözlemcilerin katılımıyla gerçekleştirilir. Oku-Düşün-Paylaş Projesi, ilköğretim çağındaki öğrencilerin; okuyan, araştıran, yaratıcı düşünen, düşündüğünü anlamlı bir şekilde ifade eden, algılama gücü yüksek, sentez kabiliyeti olan kültürlü, millî ve manevi değerlere sahip ve yüksek karakterli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor