Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Mimar Sinan Belgeseli

Ülkemizin kültür-sanat hayatını zenginleştirmek ve toplumu nitelikli sanat eserleriyle buluşturmak için yüzlerce projeye katkı sağlayan Yapı Kredi, 2009 yılında, Mimar Sinan’ı ve ölümsüz eserlerini bir kez daha gündeme getiren Mimari ve Aşk belgeselinin yapımına destek olmuştur. Koca Sinan’ı yalnızca bir mühendis ve bilim adamı olarak değil aynı zamanda eserlerine damgasını vuran “erişilmeze ve ilahi olana aşkıyla” anlatan Mimari ve Aşk isimli belgesel DVD film olarak mimarlık, sanat ve tarih meraklılarıyla buluşmuştur.

Mimar Sinan Belgeseli

Dünya mimarlık tarihinin gelmiş geçmiş en büyük dehalarından biri olarak kabul edilen Mimar Sinan’ın hayatına lirik bir bakış sunan belgeselin yapımcılığını ve yönetmenliğini Cengiz Özdemir üstlenmiştir. Dr. Sinan Genim ve Prof. Azmi Özcan’ın danışmanlık yaptığı belgesel İskender Pala ve Metin Sözen gibi farklı uzmanlık alanları olan isimlerle yapılan röportajlarla zenginleştirilmiştir. Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla bir yılda hazırlanan Mimari ve Aşk belgeseli, Osmanlı İmparatorluğu’nun 16. yüzyıldaki kültür ve sanat hayatına da ışık tutmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor