Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ertuğrul Fırkateyni

Uluslararası Sualtı Arkeoloji Enstitüsü (Institute of Nautical Archaeology-INA) ortaklığı ve Türkiye Sualtı Arkeolojisi Vakfı’nın (TINA) katkılarıyla Aralık 2006’da başlatılmıştır. Proje çerçevesinde 1890 yılında Japonya’da sulara gömülen Ertuğrul Firkateyni’nin kalıntılarının tespiti ve su üstünü çıkarılması, şehit olan ve kurtarılan denizciler ile onlara yardım eden Japon balıkçılarının anısının hem Türkiye’de, hem de Japonya’da canlandırılması amaçlanmıştır.

Ertuğrul Fırkateyni

Bu kapsamda araştırma çalışmaları ve dalışlar Türkiye’den ve dünyadan sualtı arkeolojisinin önemli isimlerinden oluşan bir ekip tarafından sürdürülmüştür. Sualtı çalışmalarının yanı sıra Ertuğrul Firkateyni’yle ilgili toplumsal hafızanın güçlendirilmesine yönelik aktiviteler gerçekleştirilmiştir. Bunlardan ikisi 3 Ocak 2008 tarihinde gerçekleşen Ertuğrul Firkateyni’nde yakınları bulunanların bir araya getirildiği “mürettebat yakınları buluşması” ve Ertuğrul Firkateyni’ni yeni kuşaklara taşımak amacıyla Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık işbirliğiyle hazırlanan çocuk kitabıdır. Ertuğrul Firkateyni projesi resmi makamlar tarafından da desteklenmiş ve dikkatle izlenmiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, Haziran 2008 gerçekleştirdiği Japonya programı kapsamında Kushimoto kentine giderek Ertuğrul Anıtı’ndaki törene katılmış ve Ertuğrul Müzesi’ni ziyaret etmiştir.

Proje Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği’nin (International Public Relations Association-IPRA) düzenlediği Golden World Awards 2008’de “sponsorluk” kategorisinde birincilik ödülü kazanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için: www.ertugrul.jp

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor