Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yaşlılık Araştırmaları Merkezi

Allianz Yaşam ve Emeklilik, “yaşlılık-emeklilik" konularının sosyal boyutunu Türkiye kamuoyunun gündemine getirmek ve henüz ülke gündeminde öncelikli olmayan yaşlı ve yaşlanmakta olan nüfus konusunda bir bilgi paylaşımı platformu oluşturmak amacıyla Yaşlılık Araştırmaları Merkezi (65+)’yı Şubat 2006 tarihinde kurdu. Merkez kuruluşundan itibaren şu çalışmaları gerçekleştirdi;

  • Türkiye’de ve Dünya’da yaşlılık üzerine yapılmış araştırmalardan bir veri tabanı oluşturuldu.
  • Ülkemizde yaşlılığın algılanışı ve yaşlıların güncel sorunları üzerine kalitatif ve kantitatif “Yaşlıların Dünyası” araştırmasını gerçekleştirdi. (Aralık 2006).
  • İnternet üzerinden herkesin ulaşabileceği ve ücretsiz üye olabileceği, yaşlılara yönelik araştırmaları ve konuları içeren yaşlılık portalı www.yaslilikrehberi.org.tr kuruldu. (Mart 2007)
  • Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ile işbirliği içinde 94 kişiye Bilgisayar ve İnternet Kullanımı Eğitimi verildi. (Mart-Haziran 2007)
  • CEREPRI tarafından hazırlanmış olan “ev kazaları” broşürü Türkçe’ye tercüme edilerek, Yaşlı İstismarı Farkındalık Gününde Akşam gazetesi ile Türkiye çapında dağıtımı yapıldı (Haziran 2007).
  • 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla, 20 Mart-9 Nisan 2008 tarihleri arasında 3 bin 500 kişinin katıldığı “Gençlere Taş Çıkartanlar Anketi” düzenlendi. (Mart 2008).
  • Portal ve Allianz Yaşam ve Emeklilik satış ekipleri kanalıyla ufak anketler düzenlendi.

Proje IPRA'nın düzenlediği Golden World Awards 2008'de "mevcut hizmetlerin tüketici iletişimi" kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor