Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yaşlılık Araştırmaları Merkezi

Allianz Yaşam ve Emeklilik, “yaşlılık-emeklilik" konularının sosyal boyutunu Türkiye kamuoyunun gündemine getirmek ve henüz ülke gündeminde öncelikli olmayan yaşlı ve yaşlanmakta olan nüfus konusunda bir bilgi paylaşımı platformu oluşturmak amacıyla Yaşlılık Araştırmaları Merkezi (65+)’yı Şubat 2006 tarihinde kurdu. Merkez kuruluşundan itibaren şu çalışmaları gerçekleştirdi;

  • Türkiye’de ve Dünya’da yaşlılık üzerine yapılmış araştırmalardan bir veri tabanı oluşturuldu.
  • Ülkemizde yaşlılığın algılanışı ve yaşlıların güncel sorunları üzerine kalitatif ve kantitatif “Yaşlıların Dünyası” araştırmasını gerçekleştirdi. (Aralık 2006).
  • İnternet üzerinden herkesin ulaşabileceği ve ücretsiz üye olabileceği, yaşlılara yönelik araştırmaları ve konuları içeren yaşlılık portalı www.yaslilikrehberi.org.tr kuruldu. (Mart 2007)
  • Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ile işbirliği içinde 94 kişiye Bilgisayar ve İnternet Kullanımı Eğitimi verildi. (Mart-Haziran 2007)
  • CEREPRI tarafından hazırlanmış olan “ev kazaları” broşürü Türkçe’ye tercüme edilerek, Yaşlı İstismarı Farkındalık Gününde Akşam gazetesi ile Türkiye çapında dağıtımı yapıldı (Haziran 2007).
  • 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla, 20 Mart-9 Nisan 2008 tarihleri arasında 3 bin 500 kişinin katıldığı “Gençlere Taş Çıkartanlar Anketi” düzenlendi. (Mart 2008).
  • Portal ve Allianz Yaşam ve Emeklilik satış ekipleri kanalıyla ufak anketler düzenlendi.

Proje IPRA'nın düzenlediği Golden World Awards 2008'de "mevcut hizmetlerin tüketici iletişimi" kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor