Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Okuyorum Oynuyorum

Yapı Kredi, çağdaş eğitim olanaklarına sahip olmayan ilköğretim çağındaki çocukların okul dışı eğitim aktiviteleri gerçekleştirmelerine fırsat vermek amacıyla Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliğiyle düzenlenen “Okuyorum Oynuyorum” projesine destek vermektedir.Proje, ilköğretim çağındaki çocuklara dinleme ve okuma zevki kazandırmayı; onların bilimsel, eleştirici, yapıcı ve yaratıcı düşünme yollarını edinmelerine yardımcı olmayı; belirli bir konu çerçevesinde konuşma ve tartışma becerisi kazandırmayı; görüp izlediklerini, dinlediklerini ve okuduklarını anlama gücü edindirmeyi; gördüklerini, yaşadıklarını ve dinlediklerini arkadaşlarına sözlü ve yazılı olarak anlatabilme becerisi kazandırmayı amaçlamaktadır.

Yapı Kredi’nin eğitime katkıda bulunma hedefine paralel olarak gerçekleştirdiği bu projenin etkinlikleri, bugün TEGV’in yurt çapındaki 12 eğitim parkı ve 55 öğrenim birimi olmak üzere hedefi olan toplam 67 etkinlik noktası’nın tümünde TEGV gönüllüleri tarafından uygulanmaktadır. Öğrenim birimleri ve eğitim parklarında yer alan birer oda yeniden dekore edilerek projenin içeriğine uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

İlk uygulaması 4 Aralık 2006 tarihinde gerçekleşen ‘Okuyorum Oynuyorum’ projesi, TEGV’e devam eden çocuklar tarafından yoğun ilgi görmüş, odaların kapasite kullanımı ortalama %158’e ulaşmıştır. Proje kapsamında 2012 yılı sonu itibariyle 100.000 çocuk/etkinlik sayısına ulaşılmıştır.

Ayrıntılı bilgi için: www.tegv.org.tr

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor