Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ağaçlandırma Çalışmaları ve Kağıt Tasarrufu Projeleri

Bankacılık Paketleri

Yapı Kredi, bireysel ve KOBİ müşterileri için sunduğu Meşe, Ardıç, Çam ve Çınar bankacılık paketlerine üye olan ilk 150.000 müşterisi adına fidan dikimi gerçekleştirdi. Yapı Kredi’nin sosyal sorumluluk anlayışıyla hayata geçirdiği paketlerin fidanları, TEMA Vakfı aracılığıyla dikildi. Ürün ile hizmetlerinin içine çevresel sürdürülebilirlik misyonunu entegre eden Yapı Kredi, 150 bin fidanın dikimi ile Tekirdağ, Antalya, Konya ve Urfa’da ormanlar oluşturdu. Türkiye’nin dört ayrı bölgesinde oluşturulan ormanlar ile doğal yaşamın sürdürülebilirliği adına önemli bir adım atıldı.

Ekstreler Ağaç Olsa

Yapı Kredi’nin sosyal sorumluluk anlayışıyla 2009 yılında gerçekleştirdiği “Ekstreler Ağaç Olsa” kampanyası kapsamında çağrı merkezi, şube ve direkt satış ekipleri tarafından alınan elektronik hesap özeti talimatları, Mayıs ayında yapılan dikimle Tekirdağ’da 6 bin fidanlık World Ormanı’na dönüştü.

Kampanya kapsamında, elektronik hesap özeti talimatı veren tüm Yapı Kredi kredi kartı sahipleri, TEMA Vakfı aracılığıyla oluşturulan World Ormanı’na katkı sağlamış oldular. Yapı Kredi, 2009 yılında toplam 1 milyon elektronik hesap özeti talimatı alarak doğanın korunmasına yönelik çok önemli bir adım atmış ve yaklaşık 27 bin ağacın kesilmesini önlemiş oldu.

Yapı Kredi Mersin Gülnar Ormanı

Dünyanın ve Türkiye’nin geleceğinde temel etkenin çevrenin korunmasından geçtiğini düşünen Yapı Kredi, 2008 yılı Temmuz ayında Mersin Gülnar’da meydana gelen yangında yok olan ormanlar için harekete geçti. Koç Topluluğu’nun “Ülkem İçin Ormanlar” projesi kapsamında başlatılan ve TEMA ile Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen “7 Bölgede 700 bin Fidan” isimli ağaçlandırma çalışması çerçevesinde Yapı Kredi, Mersin Gülnar’da 100 bin ağaçlık bir orman oluşturdu.

Raporu görmek için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor