Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

“Avrupa’nın En Yenilikçi Dijital Bankası”: Yapı Kredi

Yapı Kredi Global Finance Ödülleri 2017’de 5 büyük ödül  birden alarak “Avrupa’nın En Yenilikçi Dijital Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Entegre Kurumsal Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Kurumsal Site Tasarımı”,  “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası” ve“Türkiye’nin En İyi Kurumsal Dijital Bankası” seçildi.   

Yapı Kredi CEO’su Faik Açıkalın, dünyanın en saygın yayınlarından Global Finance tarafından 5 büyük ödüle layık görülmesinden büyük gurur duyduklarını söyledi. Açıkalın, “Türkiye’nin dijital bankası olarak, Avrupa’da da başarılarımızın teyit edilmiş olması hem bizler için hem ülkemiz için büyük bir gurur kaynağı. Yapı Kredi olarak, bankacılıkta yeni bir devrim başlattık. Dijitalleşmenin öncüsü olarak önümüzdeki dönemde de sektörümüze ilkler kazandırmaya ve müşterilerimize hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımızla dünyaya örnek, ülkemize de gurur kaynağı olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 Yatırımların yüzde 70’i teknolojiye yapılıyor

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi olarak toplam yatırımlar içinde teknolojinin payını sürekli artırdıklarını belirten Açıkalın, şu bilgileri verdi:“Devrim niteliğindeki yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize benzersiz bir bankacılık deneyimi yaşatıyoruz. Son beş yılda teknoloji yatırımlarının toplam yatırımlarımız içerisindeki payı yüzde 71 seviyesine çıktı.

Tüm bu yatırımlarımız neticesinde de dijital bankacılıkta müşteri tabanımızı ve dijital içerisinde mobil müşteri penetrasyon oranımızıciddi oranda artırmış durumdayız. Dijital bankacılık müşterilerimiz son 1 yılda yüzde 34, mobil bankacılık müşterilerimiz ise yüzde 60 oranında büyüdü. Ayrıca mobil bankacılık kullanım oranımız Haziran 2017 itibarıyla yüzde 80’e ulaştı. Yani, her 5 dijital müşterimizden 4’ü mobil bankacılık müşterisi haline geldi. Nakit dışı işlemlerde ise dijital bankacılık kanallarımızın kullanım oranı Haziran 2017 itibarıyla yüzde 94’e ulaştı.”

Yapı Kredi Mobil’e Göz-ID ile giriş özelliği ile Avrupa’da bir ilki gerçekleştiren Yapı Kredi, en iyi hizmet kalitesi, yeni müşteri kazanımı, geniş ürün yelpazesi,  internet ve mobil bankacılık uygulamalarının kolay kullanımı, tasarım ve fonksiyonalite, dijital çalışmalardan elde edilen fayda hakkında somut kanıtlar gibi kriterler göz önüne alınarak bu ödülleri almaya hak kazandı.

Yapı Kredi / 24 Tem 2017

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor