Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

FON BİRLEŞMELERİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

Yatırım fonu ürün portföyümüzde yer alan Yapı Kredi Portföy Yönetimi A.Ş. Değişken Şemsiye Fonu’na bağlı Yapı Kredi Portföy PY İkinci Değişken Özel Fon (YFPY2) ve  Yapı Kredi Portföy PY Dördüncü Değişken Özel Fon (YFPY5), Yapı Kredi Portföy Yönetimi A.Ş. Borçlanma Araçları  Şemsiye Fonu’na Bağlı Yapı Kredi Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu (YFBD4) bünyesinde 28.12.2018 tarihi itibarıyla birleşmiştir.

 

Dönüşüm sürecinde oluşan 1 payın altında kalan pay küsuratları, bünyesinde birleşen fonun 27/12/2018 Perşembe akşamı belirlenen fiyatından bozularak bugün yatırımcı hesaplarına yansıtılmıştır.  Küsurat pay bozum işlemi, bir fon bozum işlemi olduğundan, yatırımcılarımızın gelir elde etmiş olmaları durumunda küsarat pay kısmı için stopaj kesintisi gerçekleşmiştir.

Birleşme oranı Yapı Kredi Portföy PY İkinci Değişken Özel Fon (YFPY2)  ve Yapı Kredi Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu (YFBD4)  için 13.798487002437000, Yapı Kredi Portföy PY Dördüncü Değişken Özel Fon (YFPY5) ve  Yapı Kredi Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu (YFBD4) için 69.818998781478500 belirlenmiş olup örnek hesaplama aşağıdaki gibidir:

Örnek Hesaplama:

Müşterinin mevcut fon portföyü;

YFBD4 pay adedi: 10.005

YFPY2 fonu Birleşme Oranı: 13.798487002437000   

10.005 * 13.798487002437000 =  138.053,86 pay.

138.053 Pay YFBD4'e dönüşmüş olup 0,86 pay ise yukarıda belirtilen açıklamaya göre bozulmuştur.

Yapı Kredi / 28 Ara 2018

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor