Değerli Teleweb Kullanıcısı;

Size güzel bir haberimiz var: Yeni Yapı Kredi İnternet Bankacılığı 24 Ekim'de hizmetinizde!

Koçbank ile Yapı Kredi birleşmesinin tamamlanmasının ardından YAPI KREDİ olarak sizler için yepyeni bir internet şubesi hazırladık. Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nda Teleweb'deki hizmetleri ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Aşağıdaki bilgilerin Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nı kullanırken size yol gösterici olacağını düşünüyoruz:
Yeni İnternet Bankacılığı'na erişimi www.yapikredi.com.tr adresindeki web ana sayfamınızın sağ üst köşesindeki İNTERNET BANKACILIĞI link'i üzerinden sağlanmaktadır. Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'na başka yerden erişim yoktur.
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nı kullanmaya başlamak için Teleweb'e giriş için kullandığınız Müşteri Kodu/Kullanıcı Adı'nız ve Parolanız yeterli olacaktır. Lütfen ekrandaki "Teleweb Kullanıcısıyım" kutucuğunu işaretlemeyi unutmayınız.

Bilgilerinizin doğru girilmesi durumunda karşınıza çıkacak yeni şifre belirleme adımından sonra ekranda kullanacağınız yeni KULLANICI KODU gösterilecektir. Lütfen bu numarayı not ediniz, bundan sonraki kullanımlarda sistem sizi bu KULLANICI KODU ile tanıyacaktır. Dilerseniz Güvenlik Ayarlarım Menüsü içinden Kullanım Ayarları seçeneğinden Kullanıcı Kodunuzu değiştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı hizmetimizden ilk defa faydalanmak istiyorsanız ya da Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'na erişim için kullanılacak Kullanıcı Kodu / Şifrenizi unuttuysanız yeni şifre almak için lütfen şubenize başvurunuz.

24 Ekim tarihinden itibaren Bankamız bünyesindeki tüm vadesiz hesaplarınızdan yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Eğer Bankamızda mevcut yatırım hesabınız varsa bu hesap iptal edilecek, hesabınızdaki yatırım ürünleriniz mevcut vadesiz hesaplarınıza ya da vadesiz hesabınız yoksa sizin için yeni açılan bir vadesiz hesaba taşınmış olacaktır.


Teleweb kullanımında faydalandığınız güvenlik ayarlarınız Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nda da geçerli olacaktır. Eğer güvenlik ayarlarınızı değiştirmek isterseniz, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı içindeki GÜVENLİK AYARLARI menüsünün altındaki KULLANIM AYARLARI seçeneğinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Teleweb kullanımında faydalandığınız Hesap ve Kredi Kartı Kısıtlamalarınız (Bireysel Kredi kısıtlarınız hariç) Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nda da geçerli olacaktır.
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz:

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nda, Teleweb'de sunduğumuz hizmetleri ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Yeni internet bankacılığı uygulamamız tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı en kolay ve en hızlı şekilde size sunmak üzere tasarlandı. Mevcut hizmetlerimizi sizlerden aldığımız öneri ve yorumlarla zenginleştirdik, ayrıca hayatınızı kolaylaştıracağını düşündüğümüz yeni hizmetler ekledik. İşte yeniliklerimizden birkaçı:
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı, yaptığınız para transferleri ve ödeme işlemlerinin bilgilerini akıllı rehberde saklayarak ihtiyacınız olduğu anda işleminizi kolayca ve hızla tamamlamanıza yardımcı olur.

 
Teleweb.com.tr'de yer alan Bilgilendirme & Hatırlatma servisimiz yenilenerek Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nın içerisine taşındı. İnternet Bankacılığı'na giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan Hatırlat linkinden SMS/Email hatırlatma servislerine; Ajanda linkinden ise Ajanda hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Mevcut seçimlerinizde herhangi bir değişiklik olmadığından düzenli olarak aldığınız SMS ve email'leri almaya devam edeceksiniz. Yenilenen yüzüyle Hatırlat ve Ajanda servisimize göz gezdirmenizi öneririz.
www.worldcard.com.tr'da yer alan Worldonline uygulamamız ile sizlere sunduğumuz kredi kartı hizmetlerine Yapı Kredi İnternet Bankacılığı içerisinden ulaşabileceksiniz
Yapı Kredi İnternet Bankacılığından ulaşacağınız Koçanalist uygulaması ile saniye saniye Borsa'yı takip edebilir, Raporlara, Analizlere, Uzman yorumlarına ulaşabileceksiniz.

 
Yapı Kredi Internet Bankacılığı ile ilgili soru ya da sorunlarınız için On-Line Yardım fonksiyonu ile İnternet Destek hattındaki Müşteri Temsilcilcilerimizle chat yaparak anında yardım alabilirsiniz.
Yeni uygulamamızda Akıllı Anahtar, Cep ya da SMS sahibi Bireysel Bankacılık müşterilerimiz için EFT ve Başka Hesaba Havale Limitimiz 150.000 YTL, Döviz Alış Satış limitimiz 15.000 USD, Repo Limitimiz 500.000 YTL olarak belirlenmiştir. Yeni işlem limit ve saatlerimizle ilgili detaylı bilgiyi 24 Ekim tarihinden itibaren yapikredi.com.tr 'de Sınırsız Bankacılık/ İnternet Bankacılığı altında bulabilirsiniz
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ile ilgili ayrıntılı bilgi için 24 Ekim tarihinden itibaren www.yapikredi.com.tr ‘de yer alacak İnternet Bankacılığı Demomuzu inceleyebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için www.yapikredi.com.tr ana sayfasında yer alan "Bize Yazın" linkinden ya da
444 0 444'ü arayıp 4'ü tuşlayarak Internet Bankacılığı Destek Hattımıza ulaşabilirsiniz.