Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel Bilgi

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Koç Grubu, Unicredit ve Yapı Kredi'nin gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile Ticari Bankacılık altında paylaşıyoruz. Bu sayede tüm bankacılık ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek finansal alanda iş ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Koç Grubu'nun gücü, Unicredit’in sağladığı uluslararası finans ve sermaye piyasalarındaki geniş çalışma olanakları ve Yapı Kredi Bankası'nın 1944 yılından beri Türkiye ekonomisinin belirleyici unsurlarından orta ve büyük ölçekli işletmelere "Ticari Bankacılık" çatısı altında hizmet vermekteyiz.

Önemli finansal merkezlerdeki şubelerimiz ve kaliteli insan kaynağımızla iş ortaklarımız olan kurumsal müşterilerimize, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözüm odaklı birebir hizmet sunuyoruz.

Karşılıklı kazanım ilkesiyle, farklı sektörlerden ticari işletmeler, yan sanayi şirketleri, bayiler ve tedarikçilerin oluşturduğu, ekonomik faaliyetlerde ağırlıklı paya sahip müşterilerimizin, finansman, güvence ve tahsilat gibi ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi ve yurtdışı muhabir ağımız ile karşılıyor ve operasyonel verimliliklerine katkıda bulunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında yaygın şube ağımızla, Ticari müşterilerimize özel telefon hattımızla (444 0 448), kurumsal internet ve mobil bankacılık hizmetlerimizle sizlere çok yakınız.

Bankacılıkta Yapı Kredi farkını yaşayacağınız Ticari Şubelerimizin listesi için tıklayın.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ve yüksek hizmet kalitesiyle hareket eden Ticari Portföy Yöneticilerimize, gerek standart ürünlerimiz gerekse ihtiyacınıza özel geliştirilebilen çözümler konusunda danışabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor