Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Dünyanın En İyisi: Yapı Kredi Mobil Şube

Yapı Kredi Mobil Şube, dünyanın en saygın iş dünyası ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards yarışmasında bankacılık dalında Altın Stevie ödülüne layık görüldü.

Yarışmada resmi web sitemiz de 3 ödülle döndü. Web Sitesi kategorilerinde bankacılık dalında Altın Stevie kazanan yapikredi.com.tr, Finansal Hizmetler ve Arayüz Tasarımı dallarında da iki Bronz Stevie ödülüne layık görüldü. Stevie International Business Awards’da Mobil Uygulamalar ve Web Sitesi kategorilerinde bankacılık dalında iki Altın Stevie ödülünü alan tek banka Yapı Kredi oldu.

Siz de Mobil Şube uygulamamızı hemen indirin; sizi anlayan, hızlı ve kolay bankacılıkla tanışın!

ŞİFRE AL /
ŞİFREMİ UNUTTUM

Üstelik yenilenen mobil şube uygulamamızı* kullanmak eskisinden bile kolay!

  • Beni Hatırla özelliği ile kullanıcı kodu ya da TCKN bilginizi hatırlamanıza gerek kalmadan tek şifreyle giriş yapabilirsiniz.
  • Artık şubeye gitmenize gerek kalmadan, mobil şubeden 7/24 bireysel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında paranız anında hesabınıza geçer.
  • Apple Watch desteği sayesinde; Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını Apple Watch ile eşleştirerek güncel döviz kurlarını takip edebilir, "Para Durumum" ekranınızı görüntüleyebilir, en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Dilerseniz uygulama içerisindeki Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamaları, mobil cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun size uygun bir Mobil Bankacılık deneyimi sunar.

İster iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows Phone ve Android Tablet cihazlarına özel hazırlanmış mobil bankacılık uygulamalarını cihazınıza indirerek; ister yukle.yapikredi.com adresini telefonunuzun internet tarayıcısına yazarak Yapı Kredi Mobil Şube’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamaları;

  • Mobil Şube ile dilediğiniz yer ve zamanda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi;
  • Akıllı Cep ile İnternet/Mobil Şube giriş ve işlem onaylarında kullanılacak tek kullanımlık şifre üretmenizi;
  • Bireysel kredi, fon, döviz hesaplama, faiz oranlarını ve kur fiyatlarını takip etme gibi finansal hizmetlerden ve ürün-kampanya bilgilerine ulaşma, en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM bilgilerine ulaşabilme gibi kolaylıklardan yararlanmanızı sağlar. Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, T.C. Kimlik No veya Kullanıcı Kodu ve internet şubesi şifreniz ile Yapı Kredi Mobil Şube’ye giriş yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz için; mobil şube uygulamamıza giriş yaptığınız sırada Akıllı SMS, Akıllı Cep, Mobil İmza ürünlerimizden birini kullanabilirsiniz. İnternet Şubesi / Kart İşlemlerim için tercih ettiğiniz Akıllı Şifre ürününüz Mobil Şube girişinde de geçerlidir.

iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows Phone ve Android Tablet cihazlarına özel hazırlanmış Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamamızı aşağıdaki alternatiflerden birini seçerek hemen cihazınıza indirebilirsiniz.

yukle.yapikredi.com

Cihazınızın tarayıcısından yukle.yapikredi.com adresini ziyaret ederek cihazınıza uygun mobil bankacılık uygulamamızı anında yükleyebilirsiniz.

Mobil - 4454

mobil yazıp 4454’e SMS atarak, ulaşacak SMS içerisindeki linkten cihazınıza uygun mobil bankacılık uygulamamızı anında yükleyebilirsiniz.

QR KOD

Yandaki QR kodu cihazınızdaki QR kod okuyucusu ile okutarak cihazınıza uygun mobil bankacılık uygulamamızı anında yükleyebilirsiniz.

QR Code

*iPhone ve Android uygulamaları

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor