Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yenilikler

Yapı Kredi Mobil, işletmenizin bankacılık ihtiyaçları için de her an her yerde yanınızda!

Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Şahıs işletmesi sahipleri; Kurumsal İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan "Şifre Al" ya da "Şifremi Unuttum" adımlarından hemen şifre oluşturarak internet ve mobil şubemize anında giriş yapabilirler. Şahıs işletmesi sahipleri haricindeki müşterilerimiz ise bankamızla çalıştıkları şubeden şifre alabilirler.

Yeniliklere hemen göz atın

 • Beni Hatırla özelliğini aktive ettiğiniz mobil cihazınız ile, Kurumsal İnternet Şubesine QR kodu okutarak giriş yapabilirsiniz!
 • Sizi gözünüzden tanıyan teknoloji sayesinde Göz-ID ile giriş yapabilirsiniz.
 • Tek kullanıcı üzerinden firmalarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
 • Para transferi, kredi kartı ödemesi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, internet şubesinden gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi onaylayabilirsiniz.
 • Anında e-Mevduat açabilir, paranızı dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.
 • Fatura Ödeme menüsü ile onlarca kuruma ait faturalarınızı ödeyebilir, dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Döviz ve altın işlemleri menüsü ile artık döviz ve altın alım-satım işlemlerinizi her an her yerde gerçekleştirebilir, kur ve fiyat bilgilerini anında görüntüleyebilirsiniz.
 • Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi ve kredi kartı ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi ve diğer vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • HGS başvurunuzu/işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Trafik cezası ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • POS Avans ile şimdi POS alacaklarınızı, vade gününü beklemeden zahmetsizce tek bir talimatla ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor