Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yenilikler

Yapı Kredi Mobil iPhone ve Android versiyonları yenilendi!

Yepyeni tasarımı ve özellikleri ile Yapı Kredi Mobil, her an her yerde bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, hızla ve güvenle gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil'i tercih edin.

Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi'ni Tanıyın

Yeni uygulamaya mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum butonu üzerinden yeni şifre alabilir oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil'deki yeniliklere hemen göz atın

Anında Yapı Kredili Olun

Yapı Kredi Mobil üzerinden anında bireysel Yapı Kredi müşterimiz olabilirsiniz. Şubeye gitmeden nasıl Yapı Kredili olabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Kredi Kartı Başvurusu

Artık Yapı Kredi Mobil üzerinden ihtiyacınıza en uygun kredi kartını seçerek, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ürün ve Başvurular > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı Borsacım

Yapı Kredi Mobil üzerinden Akıllı Borsacım’ı aktive ederek size sunulan hisse senedi önerilerini hızlıca görüntüleyebilir ve kolayca yatırım yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dijital Kasko Sigortası

Yapı Kredi Mobil üzerinden dilediğiniz zaman kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz veya başkası için Allianz Sigorta güvenceli kasko teklifleri alabilir, poliçe alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün ve Başvurular> Sigorta İşlemleri> Dijital Kasko Sigortası adımlarını izleyerek anında kasko teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Mobil Şifre Merkezi

Yapı Kredi Mobil'de kredi kartı şifre belirleme işleminizi, "Beni Hatırla" özelliği kapalıyken ‘Ana Sayfa-Şifre Merkezi' menüsünden ya da "Beni Hatırla" özelliği açıkken "Daha Fazlası-Şifre Merkezi" alanından yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’den Doğum Günü Kutlaması

Artık doğum günlerinizde güzel bir sürpriz Yapı Kredi Mobil’de sizleri bekliyor! Doğum gününüzde Yapı Kredi Mobil’in uygulama ikonunu size özel değiştiriyoruz ve uygulamaya girişinizde sizi özel bir sürpriz ile karşılıyoruz.

QR Kod ile Mobil Ödeme

İnternet alışverişlerinizde Yapı Kredi Mobil üzerinden QR kod okutarak kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SGK Emekli Maaş Transferi

Artık Yapı Kredi Mobil’den “Banka Değişikliği” işlemi ile SGK gelir/aylığınızı bankamıza taşıyabilir, gelir/aylığınız için “Şube Değişikliği” yapabilir veya promosyon taahhüdü verebilirsiniz.

Jet İşlemler

Yapı Kredi Mobil giriş ekranında yer alan "Jet İşlemler" menüsünden artık çok daha hızlı ve kolay bir şekilde QR Kodla Para Çekme/Yatırma, Cebe Havale ve QR Kod ile Ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Esnek Hesap

Hesabınızda yeterli para kalmadığında nakit ihtiyacınızı anında karşılamak için Esnek Hesap’a başvurabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’den Hesaplar > Esnek Hesap Başvurusu ve Limit Arttırımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Koruma Sigortası

Dijital risklere karşı kendinizi daha güvende hissedeceğiniz Dijital Koruma Sigortası paketine Yapı Kredi Mobil’den hızlıca başvurabilirsiniz. Ürün ve Başvurular > Sigorta İşlemleri adımlarını izleyerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çapraz Döviz İşlemi

Çapraz döviz işlemleri ile bankamızın çapraz döviz kurlarını görüntüleyebilir, hesabınızdaki dövizi satıp TL’ye çevirmenize gerek kalmadan farklı bir döviz alım işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırımlar > Döviz/Altın > Çapraz Döviz İşlemleri menü adımlarını izleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Açılışı

Hisse senedi işlemi yapmaya hemen başlamak için Yapı Kredi Mobil’den Yatırım Hesabı açabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra Yatırımlar > Hisse Senetleri > Yatırım Hesabı Açılış adımlarını izlemeniz yeterli.

SGK prim ödemeleri

SGK prim ödemelerinizi Yapı Kredi Mobil üzerinden Ödemeler>Vergi/Devlet adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.

ATM'ye Dokunmadan Para Çekme ve Yatırma

Yapı Kredi Mobil’i kullanarak ATM’ye dokunmadan QR kod ile çok hızlı bir şekilde para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik artık QR Kod ile kredi kartınızdan Nakit Avans ya da Taksitli Nakit Avans da çekebilirsiniz.

Hesaplarım>QR ile Para Çek/Yatır menü adımlarını takip ederek hesap/kredi kartı seçiminizi yaptıktan sonra saniyeler içerisinde sadece ATM ekranındaki QR kodu telefonunuzun kamerasına okutarak paranızı hızlıca çekebilir/yatırabilir ya da nakit avans/taksitli nakit avansınızı çekebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kredi Kartı Limit Değişikliği

Yapı Kredi Mobil'den artık kredi kartınızın limitini kolayca değiştirebilir, otomatik limit artış talimatı verebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kredi Kartı Limit Değişikliği adımlarını izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Ödeme

Mobil Ödeme ile alışverişlerinizi cep telefonunuzdan güvenle, temassız olarak yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yapabilmek için, ödeme yapmak istediğiniz kredi kartı / kartlarınızı mobil ödemeye açmanız ve cep telefonunuzun ayarlar bölümünden NFC özelliğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Mobil ödeme NFC özelliği olan, 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla yapılabilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Swift Transfer

Yapı Kredi Mobil ile ister yurt içi, ister yurt dışı dilediğiniz döviz hesabına Swift Transfer gerçekleştirebilirsiniz. Para Gönder > Swift Transferi adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilir ve Swift işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilmek için Akıllı Rehber’e kaydedebilirsiniz.

Kartınızı mı kaybettiniz? Paniğe gerek yok!

Kredi kartınız ya da banka kartınızı bulamıyorsanız, paniğe gerek yok! Artık Yapı Kredi Mobil'de "Panik Yok" butonu var.

Panik Yok butonu ile kartınızı nasıl kapatabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Kartlarınızı 24 saatliğine geçici olarak kullanıma kapatmak için;

  • Yapı Kredi Mobil'de profil fotoğrafınızın üzerine basılı tuttuğunuzda çıkan "Panik Yok" butonuna basabilir ya da,
  • Yapı Kredi Mobil'e giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünden Panik Yok seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Üstelik kartınızı kullanıma kapatsanız da kredi kartı ödemesi gibi işlemlerinizi yapmaya devam edebilir, QR kod ile ATM'lerimizden para çekebilirsiniz.

Eğer kartınızın kaybolduğundan ya da çalındığından eminseniz; bu menü üzerinden kayıp/çalıntı bildirimi de yapabilirsiniz. Bu durumda kartınız yeniden basılarak seçtiğiniz adresinize gönderilir.

Şubeye Gitmeden Sıra Alma

Yapı Kredi Mobil kullananlar şubede de öncelikli! Artık şubeye gitmeden Yapı Kredi Mobil'den randevu alabilir ve şubedeki işlemlerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik size en yakın şubelerimizin yoğunluğunu da kolayca takip edebilir, anında yol tarifi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil'de ATM/Şube > Şubeden Randevu Al adımlarını izleyerek kolayca sıra alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hisse Senetleri

Artık Yapı Kredi Mobil'den mevcut hisse senedi portföyünüzü görüntüleyebilir, kolaylıkla hisse senedi alım-satım gerçekleştirebilir, emir takibi yapabilirsiniz.

Başka Hesaba Taksitli Nakit Avans

Taksitli Nakit Avans ile para gönderimini Yapı Kredi Mobil ile Başka Hesaplara da gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Alışveriş Yetkileri

Kredi Kartınızın internetten alışveriş ve talimatlı alışveriş yetkilerini (mail order) açabilir veya kapatabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor