Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Yenilikler

Yapı Kredi Mobil iPhone ve Android versiyonları yenilendi!

Yepyeni tasarımı ve özellikleri ile Yapı Kredi Mobil, her an her yerde bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, hızla ve güvenle gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil'i tercih edin.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın

Yeni uygulamaya mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum butonu üzerinden yeni şifre alabilir oluşturabilirsiniz.

Mobil şubemizdeki yeniliklere hemen göz atın

Göz-ID ile Giriş

Göz – ID ile, benzersiz göz yapınızı sisteme tanımlatarak, şifrenizi hatırlamasanız bile Yapı Kredi Mobil’e güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ATM’ye Dokunmadan Para Çekme

ATM’den para çekmek istediğinizde QR Kod ile Para Çek özelliğini kullanabilir, işlemi Yapı Kredi Mobil üzerinde tamamlayarak saniyeler içerisinde sadece ATM ekranındaki QR kodu telefonunuzun kamerasına okutarak paranızı hızlıca çekebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana Sayfa

Yapı Kredi Mobil ile, vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı anasayfada hızla görüntüleyebilir, güncel hesap ve kart işlemlerinize ulaşabilir, yaklaşan ödemelerinizi inceleyebilirsiniz.

Başka Hesaba Taksitli Nakit Avans

Taksitli Nakit Avans ile para gönderimini Yapı Kredi Mobil ile Başka Hesaplara da gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Alışveriş Yetkileri

Kredi Kartınızın internetten alışveriş ve talimatlı alışveriş yetkilerini (mail order) açabilir veya kapatabilirsiniz.

Akıllı Asistan Bildirim Yönetimi

SMS ve e-posta için Akıllı Asistan Bildirimlerinizi Mobil Şubeden yönetebilirsiniz.

Çağrı Merkezi’ni Direkt Arama

İletişim menüsünden doğrudan Çağrı Merkezi’ni arayabilir, uygulamamıza giriş yaptığınızda kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasa Bilgileri

Uygulamaya giriş yapmadan Piyasa Bilgilerini takip edebilirsiniz.

Gelişmiş Arama

Anasayfada bulunan gelişmiş arama özelliği sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere, Akıllı Rehber kayıtlarınıza ve fatura ödemesi yapmak istediğiniz kurumlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Döviz Hesap Özeti Talimatı

Döviz Hesap Özeti talimatı ile yurt dışı harcamalarınızı artık döviz cinsinden takip edebilirsiniz. Mobil şubede Kartlarım > Kredi Kartları adımlarını izledikten sonra Döviz Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

3D Touch Desteği

iPhone’da kullanılabilen “3D Touch” özelliğine yönelik yenilikler ekledik!iPhone ana menüsü üzerinde bulunan Yapı Kredi Mobil ikonuna basılı tuttuğunuzda ortaya çıkan kısayol menüsünden hesap bakiyenizi ve kart detaylarınızı görüntüleyebilir, Akıllı Rehber kayıtlarınızdan hızlıca işlemlerinizi yapabilir ve Sizin İçin Buradayız menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya giriş yaptıktan sonra anasayfada bulunan hesap ve kart alanlarına basılı tuttuğunuzda bu ürünlere özel işlemler hizmetinize sunulacaktır.

3D Touch özelliği iPhone 6S ve iPhone 7’de bulunmaktadır.

Spotlight Arama

“Spotlight Arama” özelliği sayesinde; iOS 9 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda arama yaptığınızda, Yapı Kredi Mobil içerisindeki menüleri kolayca bulabilir ve ilgili işlem menüsüne hızla ulaşabilirsiniz.

Mobil Şubemizde EFT Süresi Uzatıldı

Mobil şubemizde EFT süresi 17.20'ye kadar uzatıldı. Artık şube kapansa bile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Geç EFT işlem ücreti, EFT işlem ücretinden farklı olup ücret bilgisini işlem anında görebilir ya da buradan öğrenebilirsiniz.

Çok daha fazla kurum fatura ödemesi

270’e yakın kurum ödemesi artık cebinizde. Çok daha fazla kuruma ait faturalarınızın ödemelerini Yapı Kredi Mobil üzerinden yapabilirsiniz. Mobil şubede Ödemeler > Faturalar adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamak şimdi çok daha kolay!

Artık yeni bir Yapı Kredi Mobil şifresi aldığınızda harf kullanmanıza gerek kalmadan, sadece rakamlardan oluşan 6 haneli bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece hem şifrenizi daha kolay hatırlayabilecek hem de mobil şubeye çok daha hızlı girebileceksiniz.

Mobil Şubeden Anında Kredi

Artık şubeye gitmenize gerek kalmadan, en uygun faiz oranlarıyla mobil şubemizden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan krediniz hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.
Mobil şubede Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Apple Watch Uygulaması

Apple Watch desteği sayesinde; Yapı Kredi Mobil uygulamasını Apple Watch ile eşleştirerek güncel döviz kurlarını takip edebilir, en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mobil şubemizden gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin listesi için tıklayınız.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor