Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Pay

Yapı Kredi Pay ile kredi kartınız her zaman cebinizde!

Mobil Ödeme

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu kredi kartı olarak kullanabilir, kartınızın yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunuzu pos cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek duymadan, 90 TL üzeri işlemlerinizi ise yalnızca POS’tan şifre girerek tamamlayabilirsiniz.

Ödeme yapmak için;

 • NFC özellikli cihazınızdan Google Play’e girerek uygulamayı indirin ve cep telefonunuzun ayarlar bölümünden NFC’yi aktif hale getirin.
 • Yapı Kredi Mobil’de kartlarım menüsünde yer alan mobil ödeme bölümünden ya da World Mobil’de yer alan mobil ödeme menüsünden NFC ile ödeme yapmak istediğiniz kartlarınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kartınızı belirleyin.
 • Alışveriş yapmak istediğinizde telefonunuzu Yapı Kredi Mobil’e giriş yapmadan,yalnızca uyandırarak POS’a yaklaştırmanız yeterli.

Yapı Kredi Mobil ile mobil ödeme nasıl yapılır?

QR Kod ile Ödeme

Yapı Kredi Mobil ile internet alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi girmekle zaman kaybetmeden sadece QR kod okutarak hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak için;

 • İnternet alışverişinizde ödeme yöntemi olarak Yapı Kredi Pay’i seçin.
 • Yapı Kredi Mobil’e giriş yapın ve kartlarım menüsünden Yapı Kredi Pay alanındaki “QR kod ile ödeme“yi seçin.
 • İnternet sitesindeki QR kodu uygulamada açılacak olan ekrandan okutun.
 • Ödeme yapacağınız kartınızı ve işlem bilgilerinizi seçtikten sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Araçta Ödeme

Yapı Kredi Mobil ile akaryakıt alışverişlerinizde araçtan inmenize gerek kalmadan hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak için;

 • Yapı Kredi Mobil’e giriş yaparak Kartlarım menüsünde bulunan “Yapı Kredi Pay” altındaki Araçta Ödeme menüsünden aracınızın plakasını kaydedin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli.*
 • Akaryakıt dolumu başlamadan önce Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.
 • Dolum başladığında ve bittiğinde cep telefonunuza anlık bildirim gönderilecektir. Bildirim almak için izin verdiğinize emin olun.
 • Telefonunuza gelen anlık bildirime tıklayarak, Yapı Kredi Mobil giriş sayfasında yer alan Jet İşlemler menüsünden Yapı Kredi Pay’i seçerek ya da Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Yapı Kredi Pay menüsünden ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

*Bu adımda 3 plakaya kadar ekleme yapabilir, daha sonra dilerseniz kaydettiğiniz plakalarda değişiklik yapabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor