Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, alışverişlerinizin ödemesini telefonunuzdan hızlıca yapabilirsiniz.

Uygun cihazlar

QR kodu okutarak cihazınıza uygun uygulamamızı anında indirebilirsiniz.

Uygulamaya ait rakamlar ve detaylar

Kategori : Finans Güncelleme Tarihi : 14/03/2016 Versiyon: 2.3.
Boyut : 24,5 MB Dil : Türkçe - İngilizce Geliştirici : Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kategori : Finans Güncelleme Tarihi : 13/03/2016 Versiyon: 2.3.
Boyut : 40,0 MB Dil : Türkçe - İngilizce Geliştirici : Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye’de bulunan AVM’leri, AVM’ler içerisindeki mağazaları , bu mağazalardaki World’e özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve size özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartınızın limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Anasayfa bölümünde kredi kartlarınızın limit durumununu, size özel tasarlanan World kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.

Kartlarım bölümü sayesinde tüm asıl, ek ve sanal kartlarınızın limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinizi detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş merkezlerini bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kampanyalar bölümü sayesinde Worldcard’a özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Mobil Ödeme bölümü ile;

NFC uyumlu Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.

Ödemenizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 90 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemler ise yalnızca POS'tan şifre girerek tamamlayabilirsiniz. 

iPhone, Android cihazlara özel hazırlanmış Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

iPhone’a özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

Android cihazlara özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

Uygulama İzni İzin Sebebi
Açılışta Çalıştırma Geofence ve Beacon servislerinin telefon açıldığında başlatılabilmesi için gerekli izindir.
Bluetooth ayarlarına erişim ve Bluetooth cihazlarına bağlanma izni Beacon servisinin çalışması ve anlık bildirimlerin gönderebilmesi için istenen izindir.
Cihaz Kimliği ve Arama Bilgileri Favoriler özelliğinin çalışması için gerekli izindir.
Ekran kilitliyken uygulama çalıştırma izni Mobil ödemenin ekran kilitliyken de çalışabilmesi için gerekli izindir.
Fotoğraf / Medya / Dosya Alışveriş noktalarının haritada gösterilebilmesi için gerekli izindir.
İnternet Erişimi Uygulamanın çalışabilmesi için gereken izindir.
Kimlik Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanan müşterilerimizin sayısını izlemek ve anlık bildirimlerin gönderilebilmesi için istenen izindir.
Konum En yakın alışveriş noktası ve mağazaların gösterimi için gerekli izindir.
NFC Kullanımı Mobil ödemede kullanılan NFC işlemleri için gerekli izindir.
SMS Alma ve Okuma Akilli SMS ile girişi yapılırken Akilli SMS iceriginin uygulama tarafinda okunarak kolay giris yapilmasi icin gereken izindir.
Telefonun Uyku Moduna Girmesini Engelleme Anlık bildirimlerin görüntülenebilmesi için gereken izindir.
WIFI Bağlantısı Bilgileri Konum servislerinin daha verimli çalışabilmesi için gerekli izindir.
Uygulama İzni İzin Sebebi
Bildirimler Anlık bildirim gönderebilmek için gerekli izindir.
Konum En yakın alışveriş noktası ve mağazaların gösterimi için gerekli izindir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor