Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Mobil Ödeme

Mobil Ödeme ile alışverişlerinizi cep telefonunuzdan güvenle, fiziki karta ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

NFC ile Mobil Ödeme

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. 50 TL’ye kadar olan işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 50 TL ve üzeri işlemlerinizi temassız POS’tan şifre girerek tamamlayabilirsiniz.

Ödeme yapmak için;

  • Google Play'den uygulamayı indirin ve cep telefonunuzun ayarlar bölümünden NFC'yi aktif hale getirin.
  • Yapı Kredi Mobil'den kartlarım bölümüde yer alan mobil ödeme bölümünden ödeme yapmak istediğiniz kartınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.
  • Telefonunuzu POS'a yaklaştırarak ödemenizi tamamlayın. Üstelik ödeme sırasında uygulamaya giriş yapmanıza gerek olmadan, cep telefonunu uyandırarak (cep telefonunun herhangi bir tuşuna basarak) POS'a yaklaştırmanız yeterli.

QR Kod ile Mobil Ödeme*

İnternet alışverişlerinizde Yapı Kredi Mobil'den sadece QR kod okutarak kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak için;

  • İnternet alışverişinizi ödeme aşamasına geldiğinizde "ödeme seçenekleri" altından Yapı Kredi Pay’i seçin (Açılacak ekranda QR kod oluşacaktır).
  • Yapı Kredi Mobil'e giriş yapın.
  • "Kartlarım" menüsünde bulunan Yapı Kredi Pay altındaki "QR Kod ile Ödeme"yi seçin.
  • Açılacak ekrandan QR kod'u okutun.
  • Ödeme yapacağınız kartınızı ve işlem bilgilerinizi seçtikten sonra Yapı Kredi Mobil üzerinden onaylayın.

* biletix.com'daki alışverişlerinizi QR kod ile ödeyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor