Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı SMS

Kurumsal İnternet/Mobil Şube üyesiyim, sim kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Kurumsal İnternet / Mobil Şube’de de Akıllı SMS kullanımınız blokelenmektedir. Blokenizi şubenize başvurarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bireysel İnternet/Mobil Şube üyesiyim, sim kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Akıllı SMS ve 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) kullanımınız blokelenmektedir. Akıllı SMS blokenizi en yakın Yapı Kredi ATM’sinden 7 gün içinde “Kullanıcı İşlemleri / İnternet - Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından veya 444 0444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS numara değişikliği nasıl yapılır?

Akıllı SMS'te kayıtlı numaranız halen aktif ise, İnternet Şubesi'ne giriş yaptıktan sonra Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim/Akıllı SMS/Akıllı SMS no değişikliği menüsünde mevcut numaraya gelecek olan onay şifresi ile ya da ATM onayı ile değişiklik yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Sim Kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Akıllı SMS kullanımınız blokelenmektedir. Blokenizi Bireysel İnternet Şubesi için 444 0 444 / 0850 222 0 444 nolu telefonu, Kurumsal İnternet Şubesi için 444 0 448 / 0850 222 0 448 nolu telefonu arayarak ya da şubenize başvurarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yurtdışına çıktığımda Akıllı SMS kullanmaya devam edebilir miyim?

GSM operatörlerinin kendi aralarında yaptıkları anlaşmalara bağlı olarak bazı ülkelere SMS gönderimi mümkün olmamaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için yurtdışında Akıllı Cep kullanımını önermekteyiz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS’e nasıl başvurulur?

Akıllı SMS'i hemen kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi “Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim” menüsünden "Akıllı SMS" adımını seçmeniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS nedir?

Akıllı Şifre ailesinden biri olan "Akıllı SMS", İnternet Şubesi'ne girişleriniz ve her türlü para transferi ve ödeme işlemleriniz için cep telefonunuza "Tek Kullanımlık Şifresi" gönderme sistemidir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS neden güvenli?

Akıllı SMS, İnternet Şubesi'ni kullanırken 2 kademeli güvenlik sağlar; Akıllı SMS ile İnternet Şubesi'ni yüksek seviyeli güvenlik ile kullanabilirsiniz. Yüksek seviyeli güvenlik, işlem yaparken sürekli kullandığınız ve bildiğiniz kullanıcı kodunuz ile statik şifrenize ilave olarak cep telefonunuza gelen tek kullanımlık Akıllı SMS şifrenizi kullandığınızda sağlanır.

Akıllı SMS tarafından üretilen şifreler tek kullanımlıktır. Yani bir işleminiz için kullandığınız Akıllı SMS şifresi, ikinci kez siz ya da bir başkası tarafından kullanılamaz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor