Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ortak ATM

Yurt dışında Yabancı Banka ATM’ lerinden para çektiğimde bir komisyon ödeyecek miyim ?

Unicredit bünyesindeki ATM’ lerden komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz.

Unicredit grubu bankaları dışındaki banka ATM’lerinden banka kartı ile para çektiğinizde işlem başına 3 USD komisyon alınmaktadır

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yurt dışına çıktığımda banka kartım ile Yabancı Banka ATM 'lerinden hesabıma ulaşıp para çekebilecek miyim ?

Yurtdışında Visa Electron / Maestro amblemini gördüğünüz tüm yabancı banka ATM' lerinden Banka kartınız ile hesabınıza ulaşıp bulunduğunuz ülkenin para birimiyle para çekebilirsiniz.

Visa / Mastercard amblemini gördüğünüz tüm yabancı banka ATM’ lerinden Worldcard’ınız ile nakit avans çekebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Unicredit Group’ un Yurt Dışı ATM listesine nasıl ulaşırım ?

Unicredit Group’ un Yurt Dışı ATM listesi için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Banka kartı ile ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) üyesi bankaların ATM’ lerinden yaptığım işlemler için ücret ödeyecek miyim ?

ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) üyesi diğer bankaların ATM’lerinden yapılan işlemlerden alınan hizmet ücreti bilgilerine Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Banka Kartı ile ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) üyesi bankaların ATM’lerinden işlem yapabilir miyim?

Banka Kart'ınızla ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) ATM'lerinden para çekebilir, hesap bakiyesi bilginize ulaşabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) üyesi bir bankanın ATM' sinden para çekerken ATM para ödemedi, ancak çekmek istediğim tutar hesabımdan düşüldü ; ne yapmalıyım ?

Bu durumda en yakın Yapı Kredi şubesine bir dilekçe ile başvurabilir ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444 Telefon Bankacılığını arayarak konuyu aktarabilirsiniz. Durumunuz incelenerek size en kısa sürede bilgi verilecektir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

ATM Banka Kartı Paylaşım Platformu (Ortak ATM) üye banka ATM' sinde işlem yaparken makine kartımı alıkoydu ; ne yapmalıyım ?

Bu durumda, kendi güvenliğiniz için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Telefon Bankacılığı' nı arayıp 0'ı tuşlayarak ulaşacağınız Kayıp-Çalıntı Hattı ile görüşerek kartınızı iptal ettirmenizi ve yeni kart talebinde bulunmanızı öneririz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor