Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık’tan şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz.

Başvurunuzu SMS ile de hemen yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için "Kredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi" yazıp 4411'e gönderebilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12345678901 1000) 24 saat içinde sms ile yanıt ulaşacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bireysel kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık’tan şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içerisinde sonuçlanacaktır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz.

Başvurunuzu SMS ile de hemen yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için "Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi" yazıp 4411'e gönderebilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12345678901 1000) 24 saat içinde SMS ile yanıt ulaşacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Bireysel İhtiyaç Kredisi ile ilgili ücret, faiz ve kredi hesaplamalarına Yapı Kredi Bireysel Bankacılık Hesaplama Araçları sayfasından ulaşılabilir. (http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/kredi-hesaplama.aspx)

Alternatif kampanyaların taksit tutarları şubelerimiz ya da Telefon Bankacılığı'ndan öğrenilebilir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Nasıl başvurabilirim?

Bireysel İhtiyaç Kredisi sahibi olmak için:

 • Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, Nuvo İnternet Bankacılığı, Nuvo Mobil Bankacılık ve web sitesi üzerinden şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz.
 • SMS ile başvurmak için "Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelir yazılarak 4411'e gönderilebilir. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
 • Yapı Kredi şubesinden başvurulabilir
 • 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunulabilir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bireysel İhiyaç Kredisi Özellikleri nelerdir?

Ticari amaçlar dışında gerçek kişilere, beyaz eşya, dayanıklı tüketim malları, tatil, giyim eşyası, okul giderleri ve benzeri tüketim amaçlı mal veya hizmet alımına yönelik, belirlenen sabit faiz taksit ve öceme şartları ile geri ödemek üzere kullanılan kredi türüdür.

1 aydan 36 aya varan kredi vadesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Bireysel İhtiyaç Krediniz, bankamıza başvurmanız halinde, en kısa sürede sonuçlandırılır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi Fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor