Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Göz - ID ile Giriş

Yapı Kredi’den bir ilk daha! Artık Yapı Kredi Mobil’e giriş yapmak için şifreye ihtiyacınız yok! Güvenliğiniz için geliştirilmiş olan ‘göz tarama’ teknolojisi Göz-ID ile mobil şubeye giriş yapabilme özelliği Yapı Kredi’de.

Göz – ID, benzersiz göz yapınızı sisteme tanımlatarak, şifrenizi hatırlamasanız bile Yapı Kredi Mobil’e güvenli bir şekilde giriş yapmanızı sağlayan bir kullanıcı tanıma yöntemidir.

Sizi Gözünüzden Tanıyan Teknoloji

Gözünüzü tanımlatarak Göz – ID özelliğini kullanabilmeniz için; Yapı Kredi Mobil’e giriş yapıp Ayarlarım menüsünden “Göz – ID Aktivasyonu” adımına gitmeniz gerekmektedir. Bu adımda “Göz-ID ile Giriş” seçeneğini aktif ettikten sonra gözlerinizi tanıtmanız gerekecektir. Tanımlama için gerekli sayıda görsel alındıkan sonra Yapı Kredi Mobil girişlerinizde Göz-ID özelliğini kullanabilirsiniz.

Göz ID İnfografik

Göz-ID Nasıl Çalışır?

Göz – ID yönteminde göz yapınızın özellikleri algılanarak, size özel bir anahtar yaratılır ve bu özel anahtar yapısı sayesinde Yapı Kredi Mobil’e girişlerinizde şifre girmenize gerek kalmadan sadece gözlerinizi tanıtarak giriş yapabilirsiniz.

Göz yapınıza göre size özel oluşturulan anahtar bilgileriniz bankamızca saklanıyor olup, biyometrik bilgileriniz cihazınızda ya da bankamızda tutulmamaktadır.

Göz-ID’ye tanımlama yaparken; ışığı iyi ayarlamanız, yönergeleri takip etmeniz ve yalnız olmanızı tavsiye ederiz. Göz-ID, tanımlama sürecinde gözlerinizi kamera yardımı ile tarayarak gözünüzün haritasını çıkaracak ve göz yapınızı belirleyecektir. Göz yapınız taranırken yeterli sayıda görsel alınacak olup, süreç göz yapınız tamamen tanımlanana kadar devam edecektir. Göz-ID tanımlanırken, ilgili süreç adımlarında telefonunuz ön kamerasına karşıdan veya aşağıdan bakmanız gerekecektir.

Yapı Kredi Mobil’in tüm yenilikleri için tıklayınız.

Göz-ID için Yapı Kredi Mobil uygulamanızın versiyonunun 3.0.0 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Göz-ID özelliği için Android işletim sistemli bazı akıllı telefon modellerinde çalışmamız devam etmektedir. Çok yakında tüm cihazlarda kullanılabilecektir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor