Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Göz - ID ile Giriş

Yapı Kredi’den bir ilk daha! Artık Yapı Kredi Mobil’e giriş yapmak için şifreye ihtiyacınız yok! Güvenliğiniz için geliştirilmiş olan ‘göz tarama’ teknolojisi Göz-ID ile mobil şubeye giriş yapabilme özelliği Yapı Kredi’de.

Göz – ID, benzersiz göz yapınızı sisteme tanımlatarak, şifrenizi hatırlamasanız bile Yapı Kredi Mobil’e güvenli bir şekilde giriş yapmanızı sağlayan bir kullanıcı tanıma yöntemidir.

Nasıl Kullanabilirim?

Gözünüzü tanımlatarak Göz – ID özelliğini kullanabilmeniz için; Yapı Kredi Mobil’e giriş yapıp Ayarlarım menüsünden “Göz – ID Aktivasyonu” adımına gitmeniz gerekmektedir. Bu adımda “Göz-ID ile Giriş” seçeneğini aktif ettikten sonra gözlerinizi tanıtmanız gerekecektir. Tanımlama için gerekli sayıda görsel alındıkan sonra Yapı Kredi Mobil girişlerinizde Göz-ID özelliğini kullanabilirsiniz.

Göz-ID Nasıl Çalışır?

Göz – ID yönteminde göz yapınızın özellikleri algılanarak, size özel bir anahtar yaratılır ve bu özel anahtar yapısı sayesinde Yapı Kredi Mobil’e girişlerinizde şifre girmenize gerek kalmadan sadece gözlerinizi tanıtarak giriş yapabilirsiniz.

Göz yapınıza göre size özel oluşturulan anahtar bilgileriniz bankamızca saklanıyor olup, biyometrik bilgileriniz cihazınızda ya da bankamızda tutulmamaktadır.

Göz-ID’ye tanımlama yaparken; ışığı iyi ayarlamanız, yönergeleri takip etmeniz ve yalnız olmanızı tavsiye ederiz. Göz-ID, tanımlama sürecinde gözlerinizi kamera yardımı ile tarayarak gözünüzün haritasını çıkaracak ve göz yapınızı belirleyecektir. Göz yapınız taranırken yeterli sayıda görsel alınacak olup, süreç göz yapınız tamamen tanımlanana kadar devam edecektir. Göz-ID tanımlanırken, ilgili süreç adımlarında telefonunuz ön kamerasına karşıdan veya aşağıdan bakmanız gerekecektir.

Yapı Kredi Mobil’in tüm yenilikleri için tıklayınız.

Göz-ID için Yapı Kredi Mobil uygulamanızın versiyonunun 3.0.0 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Göz-ID özelliği için Android işletim sistemli bazı akıllı telefon modellerinde çalışmamız devam etmektedir. Çok yakında tüm cihazlarda kullanılabilecektir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor