Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Mobil - Ford SYNC3 Özelliği

Yapı Kredi'den dünyada bir ilk daha: Ford SYNC 3 araç içi multimedya entegrasyonu ile Yapı Kredi Mobil artık aracınızda!

Türkiye'nin dijital bankası olarak hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler sunmaya devam ediyoruz. Artık Yapı Kredi Mobil ile Ford marka araçlardaki SYNC 3 teknolojisi sayesinde ellerinizi direksiyondan kaldırmadan, yalnızca sesli komut vererek;

  • Piyasa bilgileri takip edilebilirsiniz.
  • Türkçe sesli komutla en yakın Yapı Kredi ATM'sine veya şubesine yol tarifi alabilirsiniz.
  • Menü seçimlerini sesli komutla yapabilir, Döviz Kurları ve BİST bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
  • Mobil uygulamanızda "Beni Hatırla" özelliği aktive ise sürüş esnasında Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ne numara çevirmeden erişebilirsiniz.

Nasıl yüklenir?

  • Ford araçlarda SYNC 3 üzerinden uygulamamızı kullanabilmeniz için 3.3.4 versiyonlu Yapı Kredi Mobil'i iOS işletim sistemli cihazınıza indirmeniz gerekmektedir.
  • Uygulama Ford'un SYNC 3 versiyonunu destekleyen modellerinde bulunmakta olup bu araçlarda kullanılabilmektedir.
  • Yapı Kredi Mobil 3.3.4. versiyonunu indirdikten sonra Ford SYNC 3 özelliğini kullanmak için ilave bir işlem yapılmasına gerek bulunmamaktadır.
  • Yapı Kredi Mobil yüklü cihazınızı Ford SYNC 3 bulunan aracınıza kablo ile bağlamanız gerekmektedir.
  • Uygulamanın araç ekranında çalışır durumda olması için mobil cihazın araca bağlı olması gerekmektedir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor