Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Mobil Şube

Yapı Kredi Mobil ile hayatınızı kolaylaştırın!

Yapı Kredi Mobil, her an her yerde bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Yenilenen iPhone ve Android versiyonları ile artık işlemler çok daha hızlı, varlık takibi çok daha kolay! Ayrıca yeni eklenen özelliklerle, Göz-ID ile mobil şubeye giriş özelliğinden ATM’ye dokunmadan para çekmeye, cep telefonundan ödeme yapmaya kadar çok daha fazla bankacılık hizmeti parmaklarınızın ucunda!

Yenilikler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Nedir?

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamaları, mobil cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun size uygun bir mobil bankacılık deneyimi sunar.

İster iPhone, iPad, Android, Blackberry, Windows Phone ve Android Tablet cihazlarına özel hazırlanmış mobil bankacılık uygulamalarını cihazınıza indirerek; ister yukle.yapikredi.com adresini telefonunuzun internet tarayıcısına yazarak Yapı Kredi Mobil’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamaları;

  • Yapı Kredi Mobil ile dilediğiniz yer ve zamanda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi;
  • Akıllı Cep ile internet/mobil şube giriş ve işlem onaylarında kullanılacak tek kullanımlık şifre üretmenizi;
  • Bireysel kredi, fon, döviz hesaplama, faiz oranlarını, kur fiyatlarını ve piyasa bilgilerini takip etme gibi finansal hizmetlerden ve ürün-kampanya bilgilerine ulaşma, en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM bilgilerine ulaşabilme gibi kolaylıklardan yararlanmanızı sağlar.

Yapı Kredi Mobil uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, T.C. Kimlik No veya Kullanıcı Kodu ve Tek Şifre'niz ile giriş yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz için; mobil şube uygulamamıza giriş yaptığınız sırada Akıllı SMS, Akıllı Cep, Mobil İmza ürünlerimizden birini kullanabilirsiniz. İnternet Şubesi / Kart İşlemlerim için tercih ettiğiniz Akıllı Şifre ürününüz mobil şube girişinde de geçerlidir.Yapı Kredi Mobil kullanımınız için gereken internet bağlantısı, operatörünüz tarafından belirlenmiş data paketi tarifesinden ücretlendirilecektir.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor