Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Başvuru Merkezi

Web sitesi üzerinden yaptığım başvuruyu nasıl takip edebilirim?

Kredi kartı başvurunuzu web sitesinden Kredi Kartı Başvuru Sorgulama adımından hemen sorgulayabilirsniz. Başvurunuz varsa hemen sorgulamak için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı başvurumu nereden yapabilirim?

Türkiye'nin en geniş kart portföyü olan World'e sahip olmak için şubeye gitmeden internetten, SMS ile veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartına hemen başvurmak için tıklayınız.

Diğer başvuru kanalları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Web sitesi üzerinden yabancı uyruklu müşteriler şifre belirleyebilir mi?

Evet, yabancı uyruklu müşterilerimiz bankamızda kayıtlı Yabancı Kimlik Numaralarını kullanarak şifre belirleyebilirler.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Web sitesinden sadece yeni kredi kartı için mi şifre belirleyebilirim?

Hayır, sadece yeni kartınız için değil, şifresini unuttuğunuz ya da değiştirmek istediğiniz kartınız için de şifre belirleme işlemi yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı şifremi nasıl belirleyebilirim?

Bireysel veya Ticari kredi kartlarınız için kredi kart şifrenizi Yapı Kredi Web Sitesi, Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, Nuvo İnternet Bankacılığı ve SMS aracılığı ile belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Belirlediğiniz şifre ile www.yapikredi.com.tr üzerinde yer alan "Kart İşlemlerim"e üye olabilirsiniz. Hesap özeti görüntüleme, kart borcu ödeme gibi kart işlemleriniz için Kart İşlemlerim adımından internet şubesi ve mobil şubeye giriş yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor