Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı Cep

Akıllı cep cihaz değişikliği nasıl yapılır?

İsteğiniz konusunda öncelikle Akıllı Cep iptali için 444 0 444 / 0850 222 0 444 nolu telefondan 4 ve 4`ü tuşlayarak İnternet Şubesi Destek Hattına ulaşmanızı rica ediyoruz.Daha sonra yeni telefonunuz üzerinden yeni başvuruyu sayfamızdan yapabilir ve uygulamayı telefonunuza sms ile gelecek olan link üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Uygulama silindi. Yeniden kullanabilir miyim?

Öncelikle 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak mevcut Akıllı Cep’inizi iptal edin. Ardından Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yeniden cep telefonu modelinize uygun Akıllı Cep başvurusunda bulunun. Akıllı Cep uygulamasını AppStore, Android ve Blackberry Market’tlerin yanı sıra, başvuru sırasında size gönderilecek SMS mesajda yer alan link veya yukle.ykb.com adresinden indirerek kurabilir ve aktivasyon işlemlerini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Tekrar aktivasyon için ne yapmam gerekiyor?

Akıllı Cep’inizi iptal ettirdikten sonra uygulamayı tekrar aktif duruma getirmek için uygulamayı cep telefonunuzdan silmeye gerek olmadan İnternet Şubesi’nden Akıllı Cep’e tekrar başvurun. Ardından Akıllı Cep uygulamasındaki Akıllı Cep Aktivasyon menüsünden Akıllı Cep’inizi tekrar aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Mobil Şube uygulaması içerisinde yer alan Akıllı Cep’i nasıl kullanabilirim?

Tek Kullanımlık Şifre üretim uygulaması olan Akıllı Cep şimdi iPhone, iPad, Android ve Blackberry için hazırlanmış Mobil Şube uygulamaları ile entegre çalışıyor. Mobil Şube uygulamalarının içerisindeki Akıllı Cep’i aktive ederek İnternet/Mobil Şube giriş ve işlem onaylarınız için tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz. Mobil Şube giriş ve işlem onaylarında ise şifre üretmeye gerek kalmadan Akıllı Cep Pin’i kullanabiliriz.

3 Adımda Akıllı Cep Aktivasyonu için tıklayınız.

1. iPhone, iPad, Android ve Blackberry cihazlarına özel hazırlanmış Mobil Şube uygulamaları (bu uygulamalarımız içerisinde entegre Akıllı Cep bulunmaktadır) veya java uyumlu Akıllı Cep’i cihazınıza yükleyiniz.
2. Daha önce mevcut bir Akıllı Cep’i olanlar 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı kredi Telefon Bankacılığı’nı arayıp önce 4 sonra 1'i tuşlayarak Mevcut Akıllı cep’inizi iptal ettirmeliler. Eğer ilk kez Akıllı Cep kullanmaya başlıyorsanız 2. Adımdan itibaren işlemleri takip edebilirsiniz.
3. Bireysel İnternet ŞubesiAyarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim menüsünden Akıllı Cep’e başvurunuz. Başvuru sırasında verilen Aktivasyon Kodu ve Seri numarası ile Akıllı Cep’inizi aktive ediniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı Cep uygulamasını AppStore, Android Market,Blackberry Market veya yukle.ykb.com adresinden indirdim. Kullanmaya başlamak için ne yapmam gerekiyor?

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nde bulunan Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim menüsünden Akıllı Cep’e başvurun. Cep telefonunuza gelen Güvenlik Kodu’nu kullanarak ve ekrandaki kurulum adımlarını izleyerek oluşturacağınız tek kullanımlık şifre ile Akıllı Cep’inizi aktive edin.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı Cep Pin kodumu unuttum. Ne yapmam gerek?

Akıllı Cep uygulamasını 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan iptal etmeniz ardından Yapı Kredi İnternet Şubesi’ndeki Güvenlik İşlemleri/Akıllı Şifre menüsünden tekrar başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı cep ile ürettiğim şifreyi kullanmazsam ne olur?

Art arda belirli sayıda şifre üretir ve bu şifreleri kullanmazsanız, eşleme hatası oluşur ve İnternet Şubesi'ne bir sonraki girişinizde güvenliğiniz gereği ‘hatalı şifre' uyarısı alırsınız. Bu hatanın düzeltilmesi ve Akıllı Cep sisteminin kullanıma yeniden açılabilmesi için; Bireysel İnternet Şubesi için 444 0 444 / 0850 222 0 444 - 4, Kurumsal İnternet Şubesi için 444 0 448 / 0850 222 0 448 - 4’ü tuşlayarak İnternet Şubesi Destek Hattı müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı cep ile nasıl şifre üretirim?

iPhone, iPad, Android ve Blackberry cihazlarına uygun Mobil Şube Uygulamasını ya da java uyumlu telefonunuza java Akıllı Cep uygulamasını mobil cihazınıza yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra Tek Kullanımlık Şifre üretimine başlamak isterseniz:

  • Mobil Bankacılık uygulaması içerisindeki Akıllı Cep veye java uyumlu Akıllı Cep uygulamasına giriniz,
  • Mevcut menüden "Akıllı Şifre Oluştur" seçeneğini seçiniz,
  • Ekrana gelen alana kurulum esnasında belirlediğiniz Akıllı Cep kullanıcı şifrenizi (PIN) giriniz,
  • Şifre onayınızdan sonra Tek Kullanımlık Şifreniz ekranda görüntülenecektir,
  • Sekiz haneli Tek Kullanımlık Şifreniz ile 40 saniye içerisinde İnternet Şubesi'ne giriş yapmanız gerekir. Aksi halde, oluşturduğunuz şifre süre bitiminde ekrandan kaybolacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor