Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

Worldrapor kullanımı için başvuru yapmalı mıyım?

Worldrapor ürünümüz için çalıştığınız Yapı Kredi şubesinden Kurumsal İnternet Şubesi başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World üye işyeriyim. World özelliği kazanan kredi kartlarını başka banka posundan geçirdiğimde world puan verecek miyim ?

World üye işyerleri world özelliği kazanan kredi kartlarını sadece yapı kredi posundan geçirmeli , başka banka posu kullanıldığında hesabınızdan Yapı Kredi worldcardlara verdiğiniz worldpuan kadar puan kesintisi olacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World Üye İşyeri olmak için üye işyerinin Worldpuan vermesi zorunlu mudur?

Bütün world üye işyerlerinin worldcard işlemlerine worldpuan vermesi esastır. Worldcard işlemi YAPI KREDİ dışındaki bir bankanın posundan yapılsa dahi üye işyerinden Worldcard’a worldpuan aktarımı yapılmaktadır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World Ödeme Noktası olmak için ne yapabilirim?

World Ödeme Noktası olabilmeniz için gerekli koşulları Yapı Kredi Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World malzeme ve rulo taleplerimi nasıl iletebilirim?

Kurumsal İnternet Şubesi hizmetimizde Üye İşyeri İşlemleri menüsünde Üye İşyeri Hizmetleri adımından malzeme talebinizi oluşturabilirsiniz.

444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı Kurumsal Telefon Bankacılığı hattı üzerinden üye işyeri numaranızı tuşlayarak rulo talep edilebilirsiniz. POS Terminali üzerinden İşyeri Yardım adımı altından POS Rulosu talep edebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcimiz ile görüşerek WORLD malzeme taleplerinizi iletilebilirsiniz. Taleplerinizin elinize ulaşması sürecinde zaman ve iş gücü kaybını engellemek için YKB POS cihazınızın bulunduğu adresin güncel olduğundan emin olunuz. Güncellemeyi şubeniz aracılığyla yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World Lisans programından sonra elimdeki Vakıfbank ve Fortisbank poslarını iade etmeli miyim?

Elinizdeki Vakıfbank ve Fortis POS`larını iade etmenize gerek yoktur ancak Vakıfbank ve Fortisbank kredi kartlarının World özelliğinden faydalanabilmesi için işlemleri World POS`unuzdan yapmanız gerekmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Vade farklı satış yapmak istiyorum nasıl talepte bulunabilirim ?

Vade farklı satış yetkinizin açılması için Yapı Kredi şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Üye işyeri ekstrelerimi hangi kanallardan alabilirim ?

Posta, faks ve e-mail ile ekstrelerinizi alabilirsiniz. Faks ya da e-mail talimatı için 444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı Kurumsal Telefon Bankacılığı hattını arayabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Üye işyerinin Worldcard işlemlerini Yapı Kredi POS’u dışında bir terminalden yapması durumunda Worldpuan uygulaması nasıldır?

Üye işyerinin Worldcard işlemlerini Yapı Kredi POS’u dışında bir terminalden yapması durumunda, kart hamiline vermesi gereken Worldpuan verilmemiş olacağından, söz konusu puanların üye işyerinden alınarak kart hamili hesabına aktarılması esastır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Taksitli satış yapmak istiyorum nasıl talepte bulunabilirim?

Taksitli satış yapabilmeniz için World üye işyeri olmanız gerekmektedir. World üye işyeri değilseniz Yapı Kredi şubesinden başvuru yapabilirsiniz. World üye işyeri olup taksitli satış yetkiniz kapalı ise taksitli satış yetkinizin açılması için Yapı Kredi şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor