Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Kurumsal İnternet Şubesi

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi yeni yüzüyle karşınızda! Üstelik fonksiyon seti çok daha geniş; işlem yapmak çok daha kolay, çok daha hızlı!

Yenilenen kurumsal internet şubemiz, 800'e yakın işlem seçeneği ile bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor. Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, internet üzerinden hızlı ve güvenli gerçekleştirmek için Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

İnternet şubemizdeki yeniliklere hemen göz atın!

Self Servis World

Üye İşyerlerinin kendi kampanyalarını oluşturabileceği Türkiye’nin ilk ve tek kampanya uygulaması Yapı Kredi’den!

Self Servis World ile işyerinize özel kampanyalar oluşturabilir, bu kampanyaları Yapı Kredi kredi kartı sahiplerine SMS ve e-posta ile duyurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KKB Çek Raporu Artık Kurumsal İnternet Şubemizde!

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden KKB Çek Raporu alarak tüm çeklerinizin ibraz ve ödemeleri ile ilgili bilgi alabilir, çeklerinize ait risk durumunu görebilirsiniz.

Kurumsal internet şubesinde Krediler > Firma KKB Raporları adımlarını izleyerek bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi’den bir ilk daha: İnternet Şubesi’ne QR Kod ile Giriş!

Artık Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapmak için Kurumsal Mobil Şube uygulamamızdan internet şubesi giriş ekranındaki QR kodu okutmamız yeterli.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sık ihtiyaç duyacağınız bilgiler artık ana sayfada!

Yenilenen internet şubesinde sık ihtiyaç duyacağınız bilgileri ana sayfaya taşıdık. Böylece; kalan limitlerinizi ve bekleyen ödemelerinizi anında görüntüleyebilir, şirket raporlarınıza, bekleyen işlemlerinize ve portföy yönetmeni bilginize hızla ulaşabilirsiniz.Üstelik ana sayfada görünen ürünlerinizi tercihinize göre kolayca değiştirebilir, dilerseniz ekrandaki ürünlere ait kısayolları kullanarak işlem ekranlarına hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

İşlem yapmak artık çok daha pratik!

Aradığınıza kolayca ulaşabilmeniz için tasarlanan genişletilmiş menüler sayesinde bilgilerinizi görüntülemek ve işlem yapmak artık çok pratik! Dilerseniz menüler arasında dolaşmadan ulaşmak istediğiniz işlemi arama motorumuzu kullanarak bulabilirsiniz. Daha hızlı ve kullanışlı bir bankacılık deneyimi için işlem adımlarını da sadeleştirdik.

Nakit akışınızı kolayca planlayın!

Aylık Ödeme Planı ile önümüzdeki 30 gün boyunca hesabınızdan çıkması muhtemel ödemeleri anında görüntüleyebilirsiniz. İleri tarihli işlemler, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri ve kredi ödemelerinin yanısıra ödenecek statülü DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) faturaları ile çek ve senet ödemeleri de Aylık Ödeme Planı’nıza yansır, böylece nakit akışı planlamanızı kolayca yapabilirsiniz.

Birden fazla firmayı daha hızlı yönetin!

Grup şirketine bağlı bir kullanıcıysanız, ana sayfada yer alan Firma Değiştirme fonksiyonu ile, erişim yetkiniz olan diğer şirketlerin internet şubesi bilgilerini tekrar girmenize gerek kalmadan anında kullanıcı değişikliği yapabilir ve bu firmalara ait detayları açmış olduğunuz internet şubesi oturumu üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Yetkilerinizi görüntülemek ve yönetmek çok daha kolay!

Yetki ve limit İzleme Ekranı ile; kurumsal internet şubesinde yer alan fonksiyonlar için tanımlanmış yetki ve limitlerinizi anlık olarak görüntüleyebilir, gerçekleşen işlemler sonunda günlük işlem limitlerinizi takip edebilirsiniz.

Yetki Profil Yapısı ile, kullanıcılarınızın amacına uygun menüleri görebileceği profiller tanımlayarak yetkilerinin özelleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap hareketlerine hızlı erişim!

Hesap hareketleri detay arama özelliği ile, müşterinin hesaplarına ait tüm detayları ve hareketleri kolayca bulmak ve incelemek mümkün. Belli tarihler arasında, para giriş çıkışlarına, işlemin tipine, tutara, açıklama alanındaki belli bir karaktere göre arama yapılarak sorgulama yapılabiliyor. Böylece yüzlerce hatta binlerce hesap hareketi içerisinden ulaşmak istenen bilgiye kolay ve hızlı şekilde ulaşılabiliyor.

İnternetten Döviz Transferi (SWIFT)

Swift Transfer Şubeye gelmenize gerek kalmadan, yurt içi/yurt dışı bankalara döviz ve Yapı Kredi İştiraklerine döviz ve Türk Lirası olarak para transferi yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Çek Raporu

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Çek Raporu ile; çekle ödeme alacakları müşterilerinin ödenmiş, arkası yazıldıktan sonra ödenmiş ya da halen ödenmemiş tüm çek bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Böylece, çek kabul etmekle risk alıp almadığınızı ve eğer risk aldıysanız boyutunu görebilirsiniz.

Banko™

Banko™ Bankacılık Otomasyonu sayesinde, EFT işlemlerinizi, TL ve yabancı para cinsinden havalelerinizi ve çek tahsilatlarınızı toplu olarak elektronik ortamda, hızlı, güvenli ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, Banko Manuel İşlem Girişlerini gerçekleştirebilir, mevcut dosyalarınıza ekleme/çıkartma yapabilir, oluşturulan Onay grubuna dosyanın gönderimini sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Taksitli Kredi Ödemesi

Kurumsal ve Ticari Bankacılık müşterimizseniz, kurumsal internet şubesinden taksitli kredi taksit ödemelerinizi artık kolayca yapabilirsiniz.

Cebe Havale

Cebe Havale sayesinde, alıcının sadece cep telefonu numarasını girerek internet şubesinden para transferi yapabilirsiniz. Alıcı; banka kartına ihtiyaç duymadan, Yapı Kredi müşterisi olsun ya da olmasın, hatta herhangi bir bankada hesabı olmasa dahi alıcılar tüm Yapı Kredi ATM’lerinden transfer edilen parayı çekebiliyor.

e-Devlet Kapısı’na Giriş

Artık şahıs firmaları Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı’na e-Devlet şifresi gerekmeden ve ücretsiz olarak giriş yapabilirler. Sisteme giriş yapmak için; internet şubesine girdiğinizde sağ alt köşede bulunan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamak yeterlidir. e-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, araç sorgulama, vergi borcu sorgulama, mahkeme dava dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi sıra beklemeden, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu

KOBI müşterilerimiz, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden bireysel kredi kartı başvurusu yapabilirler. İnternet şubesinde Kredi Kartlarım > Başvurular > Kredi Kartı Başvurusu ya da Başvurular > Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz esnasında ihtiyaçlarınıza en uygun kredi kartını seçebilirsiniz.

İnternet şubemizden gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin listesi için tıklayınız.

Hangi Şifre Nereden Alinir
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor