Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı Cep, cep telefonunuzda çalışan "Tek Kullanımlık Şifre" üretim yazılımıdır. Akıllı Cep ile İnternet Şubesi'nde ekstra güvenliğe ücretsiz sahip olun.

Akıllı Cep ile, internet bankacılığına girişleriniz ve işlem onaylama için şifrenize ek olarak cep telefonunuzun ürettiği 8 haneli şifreyi kullanırsınız.

Akıllı Cep ile ek bir araç ya da cihaz taşıma zorunluluğu olmadan tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz.

Bu şifreler siz ya da bir başkası tarafından ikinci bir kez kullanılamazlar.

Akıllı Cep operatör fark etmeksizin, Java destekli tüm cep telefonlarına ve iPhone'a yüklenebilir ve bu telefonlarla uyumlu çalışır.

Cep telefonunuzun Java uyumlu olup olmadığını aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

Telefon Markası

Modeli

Akıllı Cep şimdi de iPhone kullanıcılarının hizmetinde. iPhone için Akıllı Cep uygulamasını İnternet Şubesi’nde Güvenlik Ayarları / Akıllı Şifre menüsünden başvurararak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neden Akıllı Cep?

Kullanımı çok kolay! Tek kullanımlık şifreniz cep telefonunuz aracılığıyla üretildiğinden, ek bir cihaza ihtiyaç duymadan, istediğiniz an rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akıllı Cep, şifre korumalıdır. Açılış şifresi (PIN) ile çalışır; bu şifre olmadan sizden başka kimse şifre üretemez. Ürettiği sekiz haneli şifreler tek kullanımlıktır. Akıllı Cep, operatör fark etmeksizin, Java destekli tüm cep telefonlarında ve iPhone'da kullanılabilir.

Akıllı Cep’e Başvuru ve Aktivasyon

Turkcell, Vodafone veya Avea hatlı, Java destekli cep telefonu ya da iPhone sahibiyseniz Akıllı Cep kullanabilirsiniz.

Akıllı Cep başvurularınızı Yapı Kredi İnternet Şubesi içerisinden 'Güvenlik Ayarları / Akıllı Şifre' menüsünden yapabilirsiniz. iPhone için Akıllı Cep’e başvurmak için dilerseniz iPhone bannerına tıklayabilir dilerseniz cep telefonu listesinden iPhone’u seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Java destekli cep telefonları için

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Java destekli cep telefonunuza bir WAP Push mesajı ile Akıllı Cep yüklemesi için bağlanmanız gereken adres gönderilecektir.

Telefonunuz WAP Push alımını desteklemiyor ise, ilgili ekranda “Tekrar Gönder” butonuna tıkladığınızda, kurulum için gerekli olan link cep telefonunuza bu kez SMS ile gönderilecektir.

Bu adrese cep telefonunuz ile bağlanarak yükleme işlemini tamamladıktan sonra, 'Güvenlik Ayarları / Akıllı Şifre' menüsündeki Akıllı Cep ekranından Akıllı Cep'inizi aktive etmeniz gerekir. Aktivasyon işlemini ekranları takip ederek birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuzdan sonra yükleme bilgileri içeren kısa mesaj telefonunuza ulaşmamış olursa 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayıp 4’ü tuşlayarak İnternet Şubesi Destek hattı müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

iPhone için

iPhone kullanıcısı iseniz Akıllı Cep uygulamasını isterseniz iTunes’dan isterseniz İnternet Şubesi’nden yapacağınız başvuru sırasında iPhone’a gönderilecek SMS’deki linkten indirebilrsiniz.

Ardından 'Güvenlik Ayarları / Akıllı Şifre' menüsündeki Akıllı Cep ekranından verilen aktivasyon kodu ile Akıllı Cep uygulamanızı aktive etmeniz gerekir. Aktivasyon işlemini ekranları takip ederek birkaç dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuzdan sonra yükleme bilgileri içeren kısa mesaj telefonunuza ulaşmamış olursa 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayıp 4’ü tuşlayarak İnternet Şubesi Destek hattı müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Akıllı Cep Kullanımı

Akıllı Cep, şifre korumalıdır. İlk kurulumda, altı haneli bir şifre (PIN) belirlemeniz istenir. İnternet Şubesi girişi ve/veya işlem onaylama için gerekli olan Tek Kullanımlık Şifre’yi üretmek için Akıllı Cep uygulamasını çalıştırarak belirlediğiniz şifrenizi (PIN) girmeniz gerekir.

Akıllı Cep dışında farklı bir ek güvenlik ürününe sahip değilseniz, aktivasyon işleminin ardından Akıllı Cep’iniz ile hem İnternet Şubesi’ne giriş yapabilecek hem de finansal işlemlerinizi onaylayabileceksiniz.

Akıllı Cep’ten farklı bir ek güvenlik ürününe sahipseniz, Akıllı Cep’inizi aktive ettiğiniz ekranda mevcut güvenlik ürünlerinizin İnternet Şubesi’ndeki kullanım şekli size gösterilecektir. Ekrandaki linke tıklayarak “Güvenlik Ürünleri Kullanım Ayarları” menüsünden Akıllı Cep’inizin kullanım şeklini dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesi nedir?

İnternet Şubesinden yapılan, para çıkışı gerektiren işlemlerde ve tanımlamalarda, onay aşamasında tercihe bağlı olarak Akıllı SMS ve Akıllı Cep güvenlik ürünlerimiz kullanılabilmektedir.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesinde yer alan kayıtlar; daha önce para çıkışı gerektiren bir işlemi gerçekleştirdiğiniz ve Akıllı Şifre kullanarak onayladığınız tanımlı alıcılarınızı göstermektedir.

Bu listede yer alan işlemlerin onay ekranlarında tekrar Akıllı Şifre onayı istenmemektedir.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesine dahil olan işlemler;

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesi dört farklı işlem için dört ayrı kategoriden oluşmaktadır:

  • Havale
  • EFT
  • Hazır Kart TL Yükleme
  • Bir kategori altında gerçekleştirdiğiniz güncelleme diğer kategorileri etkilememektedir.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesi nasıl oluşur?

Akıllı Cep ürünümüzü işlem onayında da kullanıyorsanız; işlem onay ekranında ''Bu alıcı için her işlemde Akıllı Şifre sor'' kutucuğunu görebilirsiniz. Bu kutucuk işaretli olarak gelir. İşleminizi bu kutucuk işaretli şekilde yaparsanız, alıcılar Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar listenizde yer almayacaklardır ve bu kullanıcılara yapacağınız sonraki işlemlerde de Akıllı Şifre onayı istenecektir.

Bu işareti kaldırarak yaptığınız işlemlerde işleminizdeki alıcı otomatik olarak Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesine eklenir. Bu işlemi tekrar gerçekleştirirken Akıllı Şifre onayı istenmeyecektir.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listenizde yer alan bir alıcı için, her işleminizde Akıllı Şifre onayı sorulmasını isterseniz;İlgili alıcıyı seçerek ''Sil'' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Listenizden silinen bu kullanıcı için bundan sonraki işlemlerinizde Akıllı Şifre onayı istenecektir.

Uygulama Silindi / Cihazım Değişti. Yeniden Kurabilir Miyim ?

Öncelikle 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak mevcut Akıllı Cep'inizi iptal edin. Ardından Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden yeniden cep telefonu modelinize uygun Akıllı Cep başvurusunda bulunun.

Akıllı Cep uygulamasını Apple App Store, Android Play Store ve Blackberry App world'ün yanı sıra, başvuru sırasında size gönderilecek SMS mesajında yer alan link veya yukle.yapikredi.com/kurumsal adresinden indirerek kurabilir ve aktivasyon işlemlerini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı Cep İptali

Akıllı Cep'i iptal etmek için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilir ve önce 4 sonra 1'i tuşlayıp İnternet Şubesi Destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor