Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Başvuru

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesine başvurmak çok kolay.

Şahıs firmaları; Kurumsal İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan “Şifre Al” ya da “Şifremi Unuttum” adımlarından hemen şifre oluşturarak internet şubemize anında giriş yapabilirler. Şahıs firmaları haricindeki müşterilerimiz ise bankamızla çalıştıkları şubeden alacakları şifre ile Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanmaya başlayabilirler.

İnternet şubesini Sistem Yöneticili olarak kullanıyorsanız; kendisi ile irtibata geçerek şifre yenileme sürecini başlatmasını isteyebilir ya da blokelenmiş şifrenizi hatırlamanız durumunda aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Firmanıza uygun çalışma modelini seçerek; birden fazla kullanıcı, değişik yetki seviyeleri ve onay mekanizmaları ile Kurumsal İnternet Şubesinden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılı Model Başvuru

Firmanızın internet bankacılığı kullanıcılarına ait tüm yetki, limit ve hesap tanımları başvuru formunda belirtilerek şubelerimiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı şifreleri firmanıza teslim edilerek kullanıcılar kendilerine tanımlanan bu yetki ve limitler çerçevesinde kullanmaya hemen başlayabilirler.

Sistem Yöneticili Model Başvuru

Tüm kullanıcı tanımlamalarının, firmanız adına bir ya da iki Sistem Yöneticisi tarafından İnternet üzerinden yapıldığı Kurumsal İnternet Şubesi modelidir.

Hem kolay ve hızlı hem de kontrolünüz altında!

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile her kullanıcı tarafından gerçekleştirilen işlemler kolaylıkla izlenir, firma içinde işlemler hızla ve kolayca yapılırken güvenlik sorunları ortadan kalkar. Sistem Yöneticisi, isterse kendisini de kullanıcı olarak tanımlayarak internet bankacılığında bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, diğer kullanıcıların hareketlerini izleyebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor