Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı'na Giriş

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı’na anında giriş yaparak SGK hizmet dökümünden adli sicil kaydı sorgulamaya, üniversite kaydından vergi borcu sorgulamaya kadar birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden e-Devlet Kapısı’na giriş yapmak için;

  • Hiçbir ücret ödemezsiniz.
  • İnternet şubesi şifreniz dışında bir şifreye ihtiyaç duymazsınız.
  • Sıra beklemeden ve dilediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için şifre almadan kart bilgilerinizle kurumsal internet şubesine anında giriş yapabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı Nedir?

e-Devlet Kapısı, kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan bir internet sitesidir. Kapı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunmaktır.

Nasıl Giriş Yapılır?

Sisteme giriş yapmak için; Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne girdiğinizde sağ alt köşede bulunan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladığınızda (turkiye.gov.tr üzerinden) doğrudan e-Devlet Kapısı’na kimlik bilgileriniz doğrulanmış olarak yönlendirilirsiniz ve e-Devlet Kapısı’nda anında işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu aşamada bankamızdaki kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde e-Devlet Kapısı ile paylaşılmaz. e-Devlet Kapısı’na yönlendirildiğiniz zaman Yapı Kredi İnternet Şubesi oturumunuz sonlandırılmayacaktır.

e-Devlet Kapısı’ndan Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirim?

e-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, araç sorgulama, vergi borcu sorgulama, mahkeme dava dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi sıra beklemeden, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

e-Devlet Kapısı’nın sunduğu tüm hizmetler için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor