Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yaparak size özel birbirinden akıllı hediyelerimizden kazanma fırsatı yakaladınız!

Tebrikler! Yapıkredi İnternet/Mobil Şubesi’ne giriş yaparak;

  • 3 adet iPad Mini
  • 3 adet iPhone 5
  • 3 adet HTC One
  • 3 adet Samsung Galaxy S4

akıllı hediyelerinden birini kazanma şansı yakaladınız. Mobil Şube’ye de giriş yaparak 1 çekiliş hakkı daha kazanabilir, İnternet/Mobil Şube’den yapacağınız Para Transferi , Ödeme ve Yatırım İşlemi sayısı kadar çekiliş hakkı kazanmaya devam edebilirsiniz.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.07.2013 tarih ve 40453693-255.01.02/2847-7083 sayılı izni ile 15.08.2013 (00:00) - 30.09.2013 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde internet ve mobil bankacılık kanallarının kullanımını arttırmak amacıyla, “kullanıcı adı ve şifre” veya “Kredi Kartı” ile (www.yapikredi.com.tr) (ücretsiz) internet şubesine giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı Yapı ve Kredi Bankası A.Ş mobil şubesine giriş yapan (ücretsiz) bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı (Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil şube kanallarına giriş yaparak en fazla 2 çekiliş hakkı kazanacaktır) ayrıca bu şubeler içerisinde “Para Transferleri, Kredi Kartı Borç Ödeme, Ödemeler ve Yatırım” işlemlerinden herhangi birini yapan müşterilere kampanya boyunca yaptıkları her bir işlem için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Çekiliş, 09.10.2013 tarihinde saat 12:00’de Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Yapılacak olan çekilişte; 3 kişiye iPhone 5 16 GB (Hat ve Kart Hariçtir), 3 kişiye HTC One (Hat ve Kart Hariçtir), 3 kişiye Samsung Galaxy S4 (Hat ve Kart Hariçtir), 3 kişiye iPad Mini 16 GB 3G+Wifi (Hat ve Kart Hariçtir) hediye edilecektir. Asil ve yedek talihliler, 16.10.2013 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 31.10.2013, yedek talihlilerin ise 15.11.2013 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.Kampanyaya Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri katılabilir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. İnternet ve mobil şubeleri içerisinde, “Para Transferleri, Kredi Kartı Borç Ödeme, Ödemeler ve Yatırım” işlemlerinden herhangi birini yapan müşteriler, kampanya boyunca yaptıkları her bir işlem için ayrıca 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Bir kişi kampanya süresince internet ve mobil bankacılık kanallarına giriş yaparak en fazla 2 çekiliş hakkı kazanabilir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları, 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler ve harcamalar talihli tarafından ödenecektir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor