Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Code.YapıKredi Hızlandırma Programı

Girişimini büyütmek istiyorsan doğru adres: Code.YapıKredi

Olgunlaştırmak istediğin girişimini hızla ileriye taşımak için aradığın destek Code.YapıKredi’den! Girişimini büyütmek için Code.YapıKredi Hızlandırma Programı’na katıl, kapsamlı girişim eğitimlerinden yararlan ve güçlü bir girişim ağının parçası ol!

Neler Sağlanıyor?

Girişimin için ihtiyaç duyacağın tüm kaynaklara Code.YapıKredi Hızlandırma Programı’yla ulaşabilirsin.

 • Yatırımcılara Erişim
 • Koç Grubuna Erişim
 • Kurumsal İşbirliği Fırsatları
 • Danışmanlık Hizmetleri
 • Mentorluk Desteği
 • Çalışma Alanı Desteği
 • Teknik Ve Altyapı Destekleri
 • Etkinlik Ve Eğitimler

Program Nasıl İşliyor?

İş Modeli Doğrulama: Code.YapıKredi Hızlandırma Programı’nın ilk aşamasında girişimciler, Code.YapıKredi ve KWORKS ekiplerinin desteğiyle iş modellerini geliştirerek çözüm-pazar uyumu yakalamaya odaklanır ve hedefledikleri pazarı derinlemesine keşfetme fırsatını yakalar.

Çözüm Geliştirme: Girişimciler, programın ikinci aşamasında, müşterilerinden aldıkları geri bildirimler doğrultusunda, pazara sunacakları en yalın çözümü tasarlayarak hayata geçirmek için çalışır. Bu kapsamda, kullanıcı deneyimi tasarımı, çevik yazılım geliştirme ve test tasarımı gibi alanlarda mentorluk alırlar.

Pazar Geliştirme: Programın son aşamasında girişimciler, ürünlerini pazara sunmaya ve müşteri kanallarını etkili bir biçimde kullanarak doğruladıkları gelir modelleri ile ekonomik değer üretmeye odaklanırlar.

Demoday Etkinliği: Programı başarıyla tamamlayan girişimciler, programın sonunda düzenlenen Demo Day etkinliğinde girişimlerini sunarak yatırımcıların karşısına çıkma fırsatı yakalarlar.

Kimler Başvurabiliyor?

Girişimin, aşağıdaki maddelerden en az birine sahipse aradığımız girişimcilerden birisi sen olabilirsin.

 • Teknoloji Girişimi
 • Ölçeklenebilir İş Modeli
 • Sürdürülebilir Gelir Modeli
 • Yüksek Pazar Potansiyeli
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor