Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Başvuru

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi'ne Başvuru Süreci

Bankamızda vadesiz ticari hesabı bulunan müşterilerimiz bağlı bulundukları şubeden, başvurularını hemen gerçekleştirebilirler. Şirketi en geniş şekilde temsile yetkili kişi/kişiler Yapı Kredi Kurumsal İnternet ve Müşteri İletişim Merkezi Başvuru Formu doldurarak Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi üyesi olabilirler.

Yapı Kredi Kurumsal İnternet ve Müşteri İletişim Merkezi Başvuru Formu'nda hangi bilgiler var?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet ve Müşteri İletişim Merkezi Başvuru Formunda;

  • Firma bilgileri,
  • Kullanıcı bilgileri,
  • Kullanıcının başvuruda bulunacağı kanal bilgisi (Kurumsal İnternet Şubesi ve/veya Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi),
  • Kurumsal İnternet/Müşteri İletişim Merkezi kullanıcısının hesap/kart erişim yetkisi,
  • Kurumsal İnternet/Müşteri İletişim Merkezi işlem yetki grubu,
  • alanlarını doldurabilirsiniz.

Başvuru sırasında yetki istenen her bir kullanıcı için Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi Şifre Zarfı şubelerimiz tarafından size teslim edilir. Kullanıcı tanım(lar)ınız yapıldıktan sonra yetki istenen kullanıcının/kullanıcıların başvuru formunda belirtilen cep telefonuna SMS ile “Müşteri İletişim Merkezi Kullanıcı Kodu” ve bankacılık işlemleri için 444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı telefonu arayabileceği bildirilir.

Müşteri İletişim Merkezi başvurusu yaptığınız her bir kullanıcının firmanıza ait hangi hesaplara / kartlara erişebileceğini tek tek belirleyebilirsiniz ya da “Tüm Hesaplar Müşteri İletişim Merkezi” / “Tüm Kredi Kartları Müşteri İletişim Merkezi” seçeneklerini seçerek kullanıcının firmanıza ait tüm hesaplara/kartlara erişimine izin verebilirsiniz.

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi yetki grubu olarak “Sorgulama” ya da “Tam Yetkili” seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Başvuru formunda işlem yetki grubunu “Sorgulama” olarak seçen müşterilerimiz Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi’ni sadece bilgi sorgulama amaçlı kullanabilirler. “Tam Yetkili” olarak seçen müşterilerimiz tüm bankacılık işlemlerini tek başına gerçekleştirmeye yetkili olurlar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor