Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kurumsal Telefon Bankacılığı

444 0 448 / 0850 222 0 448 Kurumsal Telefon Bankacılığı ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Telefon Bankacılığı her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 448 / 0850 222 0 448’i arayarak Kurumsal Hesaplarınız/Kartlarınız, İnternet Bankacılığınız ve Üye işyeri bilgileriniz hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik firma çalışanlarınıza istediğiniz hesap ve işlemler için istediğiniz yetkileri tanımlama özgürlüğü ile…

Kurumsal Telefon Bankacılığında Yetkileri ve Limitleri Nasıldır?

Firmanız da istediğiniz çalışanların firmanıza ait hangi hesaplardan hangi işlemleri hangi yetkilerde yapmasını istiyorsanız başvuru formunda belirtmeniz yeterli.

Kurumsal Telefon Bankacılığında 3 tip yetki bulunuyor.

Tam Yetki, tanımı olan kullanıcı yetki verilen tüm işlemleri yapabilir.

Sorgulama Yetkisi, tanımı olan kullanıcı yetki verilen işlemler için sadece sorgulama yapabilir.

Yetki Yok, tanımlı kullanıcı seçilen işlemleri gerçekleştiremeyecektir.

Belirtilen yetki seviyelerini çalışanlarınız için dilediğiniz işlemler için tanımlayabilirsiniz. Örneğin firma çalışanınız Havale işlemlerini gerçekleştirebilirken, EFT işlemlerini kısıtlayabilirsiniz.

Dilerseniz firma çalışanlarınız için belirlediğiniz hesaplar üzerinde Havale, EFT gibi hangi işlemleri hangi limitler dâhilinde yapabileceğinizi de seçebilirsiniz. Örneğin firma çalışanınız Havale için maksimum 50.000 TL işlem yapabilirken EFT için 30.000 TL işlem gerçekleştirebilir.

Nasıl başvurabilirim?

Şirket yetkilisi/yetkiliniz çalıştığı şubeye uğrayarak istediği sayıda kullanıcı için, istediği yetki ve limitlerde Kurumsal Telefon Bankacılığı üyeliği başlatarak sunulan hizmetlerden hemen faydalanabilir.

Yurt dışı aramalarınızda Kurumsal Telefon Bankacılığı için +90 850 222 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi Şifre Nereden Alinir
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor