Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi

444 0 448 / 0850 222 0 448 Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 448 / 0850 222 0 448’i arayarak Kurumsal Hesaplarınız/Kartlarınız, İnternet Bankacılığınız ve Üye işyeri bilgileriniz hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik firma çalışanlarınıza istediğiniz hesap ve işlemler için istediğiniz yetkileri tanımlama özgürlüğü ile…

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi'nde Yetkileri ve Limitleri Nasıldır?

Firmanız da istediğiniz çalışanların firmanıza ait hangi hesaplardan hangi işlemleri hangi yetkilerde yapmasını istiyorsanız başvuru formunda belirtmeniz yeterli.

Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi'nde 3 tip yetki bulunuyor.

Tam Yetki, tanımı olan kullanıcı yetki verilen tüm işlemleri yapabilir.

Sorgulama Yetkisi, tanımı olan kullanıcı yetki verilen işlemler için sadece sorgulama yapabilir.

Yetki Yok, tanımlı kullanıcı seçilen işlemleri gerçekleştiremeyecektir.

Belirtilen yetki seviyelerini çalışanlarınız için dilediğiniz işlemler için tanımlayabilirsiniz. Örneğin firma çalışanınız Havale işlemlerini gerçekleştirebilirken, EFT işlemlerini kısıtlayabilirsiniz.

Dilerseniz firma çalışanlarınız için belirlediğiniz hesaplar üzerinde Havale, EFT gibi hangi işlemleri hangi limitler dâhilinde yapabileceğinizi de seçebilirsiniz. Örneğin firma çalışanınız Havale için maksimum 50.000 TL işlem yapabilirken EFT için 30.000 TL işlem gerçekleştirebilir.

Nasıl başvurabilirim?

Şirket yetkilisi/yetkiliniz çalıştığı şubeye uğrayarak istediği sayıda kullanıcı için, istediği yetki ve limitlerde Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi üyeliği başlatarak sunulan hizmetlerden hemen faydalanabilir.

Yurt dışı aramalarınızda Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi için +90 850 222 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi Şifre Nereden Alinir
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor