Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Telefon Bankacılığına Başvuru Süreci

Bireysel Telefon Bankacılığı Şifrenizi;

  • Size en yakın ATM ’mizden Kullanıcı İşlemleri menüsü altında yer alan Telefon Bankacılığı Başvurusu / Yeni Şifre alma adımından bankamızda kayıtlı belirleyebileceğiniz cep telefonu numaranıza gelecek aktivasyon kodu ile birlikte, 444 0 444 / 0850 222 0 444 üzerinden 3, 4 ve 1 tuşlaması yaparak müşteri temsilcilerimiz ile,
  • Size en yakın şubelerimize çift kimliğiniz ile başvuru yaparak bankamızda kayıtlı belirteceğiniz cep telefonu numarasına gelecek aktivasyon kodu ile birlikte, 444 0 444 / 0850 222 0 444 üzerinden 3, 4 ve 1 tuşlaması yaparak müşteri temsilcilerimiz ile hemen belirleyebilirsiniz.

Bireysel Telefon Bankacılığı Şifrenizi 2 şekilde hemen belirleyebilirsiniz.

ATM’lerimizden Kullanıcı İşlemleri menüsü altında yer alan Telefon Bankacılığı Başvurusu/Yeni Şifre alma adımından bankamızda kayıtlı belirleyebileceğiniz cep telefonu numaranıza gelecek aktivasyon kodu ile birlikte, 444 0 444 / 0850 222 0 444 üzerinden 3 ve 3 tuşlaması yaparak müşteri temsilcilerimiz ile…

Size en yakın şubelerimize çift kimliğiniz ile başvuru yaparak bankamızda kayıtlı belirteceğiniz cep telefonu numarasına gelecek aktivasyon kodu ile birlikte, 444 0 444 / 0850 222 0 444 üzerinden 3 ve 3 tuşlaması yaparak müşteri temsilcilerimiz ile…

Yurt Dışında Yaşayan Müşterilerimiz İçin Bireysel Telefon Bankacılığına Başvuru Süreci

Yurt dışında ikamet ediyor ya da uzun bir süre yurt dışında kalacaksanız Bireysel Telefon Bankacılığı Şifreniz için +90 212 444 0 444 / +90 850 222 0 444 numaralı telefonumuz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talebinizin alınabilmesi için Müşteri Temsilcilerimiz tarafından geri aranacağınız için bankamızda kayıtlı ve yurt dışında size ulaşabileceğimiz bir numaranızın olması gereklidir. Lütfen yurt dışına çıkış yapmadan önce size yurt dışından ulaşabileceğimiz telefon numaranızı kaydettiriniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor