Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

İnternet/mobil şube şifremi belirlerken nelere dikkat etmeliyim?

Yeni bir Yapı Kredi İnternet/Mobil Şube şifresi aldığınızda harf kullanmanıza gerek kalmadan, sadece rakamlardan oluşan bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece hem şifrenizi daha kolay hatırlayabilecek hem de internet ve mobil şubeye çok daha hızlı girebileceksiniz. Aşağıdaki kuralları dikkate alarak Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen rakamlı şifrenizi oluşturabilirsiniz.
• Şifre 6 rakamdan oluşmalıdır.
• Girilen son 3 şifreden farklı olmalıdır.
• Yan yana 5'ten fazla tekrar eden rakamdan (Örn: 111111) oluşmamalıdır.
• Yan yana 5'ten fazla ardışık rakamdan (Örn: 123456) oluşmamalıdır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Müşteri numarası nedir?

Müşteri numaranız, İnternet Şubesi'ne girişte kullandığınız kullanıcı kodunun rakam bölümüdür. Aynı zamanda bankamıza ait kartlarınızın da üzerinde ad soyadınızın altında yer almaktadır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kullanıcı kodu değişikliği nasıl yapılır?

Ayarlarım/ Güvenlik Ayarları /Kullanıcı Kodu Ayarları adımlarından kullanıcı kodunuzu değiştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartının borcu toplu olarak ödenebilir mi?

Toplu ödeme ile vade günü gelmeyen taksitlerinizi bir kerede kapatmak için öncelikle 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak toplam borcunuzu Güncel Dönem İşlemlerinize yansıtmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi sizin için bu işlemi yaptıktan en erken 1 gün sonrasında İnternet Şubesi Güncel Dönem İşlemleri sayfasında taksitlerinizin kapama bilgisini ve yansıyan borç bakiyenizi görebileceksiniz. Sonrasında yansıyan bakiye kadar ödeme yaptığınızda taksitleriniz kapanmış olacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartından fatura ödemelerinde ücret kesiliyor mu?

Kredi kartından fatura ödemeleri için alınan işlem ücretlerini Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızda yer alan Kredi Kartı İşlem Ücretleri > Anlaşmalı Kurum Fatura /SGK Prim Ödemeleri başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet Şubesi’nde teknik bir sorun ile karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Destek için 444 0 444 / 0850 222 0 444 'ü arayıp 4 ve 1 tuşlayarak İnternet Destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Hisse senedi işlemlerinde bakiyeler ne zaman yansır?

Hisse Senedi Satışı yapıldığında satış bedeli 2 işgünü sonra Vadesiz Hesaba geçmekle birlikte, yeni bir Hisse Senedi Alışı yapabilmek için anında kullanılabilir bakiyeye yansımaktadır.Ancak bazı senetlerin satış bedeli; hem Vadesiz Hesaba, hem de yeni bir Hisse Senedi Alışı yapabilmek için kullanılabilir bakiyeye 2 işgünü sonra yansımaktadır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ön onaylı limit nedir?

Ön onaylı limit, bankamızla çalışan ve çalışma düzenliliğinden memnuniyet duyduğumuz özel müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bir hizmettir.Bu limit, bankacılık çalışmalarınız ve ödemelerinizin düzenliliği göz önünde bulundurularak sistem tarafından otomatik olarak ve günlük hesaplanan bir limittir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet şubesinde EFT işlemleri ne zaman yapılabilir?

İş günlerinde 09.00 - 17.20 saatleri arasında yapılan EFT işlemleri aynı gün karşı hesaba iletilmektedir. Ancak ilgili bankanın iş yoğunluğuna göre süreç değişebildiğinden size net olarak süre verememekteyiz. 16.00 - 17.20 saatleri arasında yapılan geç EFT işlemleri ayrı ücretlendirilmektedir. Hafta içi 17.20 sonrası ve hafta sonları EFT işlemi yapılmamaktadır. Ürün ve hizmet ücretleri için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet şubesinde EFT işlemi nasıl yapılır?

Para Transferleri/EFT menüsü altındaki işlemlerden birini seçtikten sonra istenilen bilgileri girerek EFT işleminizi tamamlayabilirsiniz. EFT işlemleri, iş günlerinde 09.00 - 17.20 saatleri arasında yapılabilmektedir. Aynı gün belirtilen saatler içerisinde yapılan EFT işlemlerinde IBAN no kullanımı zorunlu değildir. 04.07.2010 tarihinden itibaren ileri tarihli olarak yapılan EFT işlemlerinde IBAN no kullanımı yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor