Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Banka Kartları

Banka Kartları ile İlgili En Sık Sorulan Sorular

Play TLcard ile hangi işlemler yapılabilir?

Play TLcard’ınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, tüm dünyada alışveriş yapabilir, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilir ve Play’e özel bankacılık avantajlarından yararlanabilirsiniz! Üstelik World üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Business TLcard nasıl alınır?

Business TLcard’a başvurmak için, firma yetkilisinin şubelerimizdeki Ticari Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek, Business TLcard Başvuru Formu’nu doldurmaları gereklidir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Business TLcard ile hangi işlemler yapılabilir?

Business TLcard’ınız ile vadesiz ticari hesabınızdan para çekebilir, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz! Business TLcard’ınız ile kurum bünyesindeki çalışanların her biri, kendilerine tanınan yetki seviyelerine göre işlem ya da harcama yapabilir. Para çekme, para yatırma, havale yapma ve bakiye inceleme yetki seçeneklerinden biri/birkaçı ya da hepsi kullanıcılara tanımlanabilir. Business TLcard ile ilgili detaylı bilgiye www.tlcard.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

TLcard nasıl alınır?

Müşterilerimiz, kimlik belgeleriyle beraber Şubelerimize gelerek, TLcard Başvuru Formu’nu doldurarak TLcard'a başvurabilirler.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

TLcard ile hangi işlemler yapılabilir?

TLcard’ınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz! Üstelik World üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız. TLcard ile ilgili detaylı bilgiye www.tlcard.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Play TLcard’ı kimler alabilir?

Play TLcard'ı, 26 yaş altında olup, öğrenci belgesi ve kimlik belgesi ibraz eden müşterilerimiz alabilir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Play TLcard nasıl alınır?

Play TLcard’ın avantajlarından yararlanmak isteyen 26 yaşın altında ve öğrenci olan müşterilerimiz, Play TLcard alabilmek için öğrenci belgesi ve kimlik belgesiyle birlikte şubelerimize gelerek, Play TLcard Başvuru Formu’nu doldurmalıdırlar.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor