Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

Taşıt kredisi konusunda bilgi almak istiyorum?

Taşıt kredilerimiz için http://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/kredi-urunlerimiz/bireysel-ihtiyac-kredileri/tasit-kredisi.aspx linkinden Kampanyalı Taşıt Firmaları ve Aylık Yıllık Maliyet Tablosu ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için şubenize başvurabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Taşıt Kredisi Özellikleri nelerdir?

Sıfır kilometre veya 2. el, binek araç veya ticari/hafif ticari araç alırken, 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Kredinizi, sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için 48 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Taşıt Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız "0" kilometredeki aracın KDV+ÖTV dahil fiyatının 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için % 70 ‘ine, 120.000 TL ‘nin üstünde olan kısmı için %50 sine kadar kredi kullanabilirsiniz” 2.el (*) Taşıtlarda ise aynı kural kasko değeri üzerinden uygulanır. 2. el taşıtlarda 5 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Taşıt kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Taşıt Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ne kadar taksit ödeyeceğim?

Taşıt Kredisi'yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları'ndan yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek, ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Nasıl başvurabilirim?

Taşıt Kredisi sahibi olmak için belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli belgeleri görmek için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?

Taşıt Krediniz, bankamıza başvurunuzu takiben 24 saat içinde sonuçlanır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi Fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi
 • Sıfır kilometre Taşıtlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura
 • İkinci El Taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor