Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Meşe Paketi

Meşe Paketi ile İlgili En Sık Sorulan Sorular

Meşe Paketine üye olabilmek için hangi ürünlere sahip olmam gerekir?

Meşe Paketi üyeliği için sahip olmanız gereken ürünlerimiz:

 • Vadesiz TL Mevduat Hesabı
 • Çalışan Hesap
 • Yapı Kredi Banka Kartı
 • Yapı Kredi Kredi Kartı
 • İnternet ve/veya Telefon Bankacılığı Üyeliği
 • En az iki adet otomatik ödeme talimatı (Vadesiz hesaptan ve/veya Yapı Kredi Kredi Kartından verilen aşağıdaki otomatik ödeme talimatları dahildir.)
  • Otomatik Fatura Ödeme Talimatı
  • Otomatik SSK / Bağkur Prim Ödeme Talimatı
  • Hesaptan verilen Yapı Kredi Kredi Kartı Otomatik Ödeme Talimatı ( Kredi kartı asgari borcu ya da dönem borcunun tamamı için verilmiş talimatlar geçerlidir.)
  • Hızlıcep talimatı ( Yapı Kredi Kredi Kartından verilecek talimat ile tek mesajla Turkcell Hazır Kart TL paketi yüklenmesini sağlayan hizmetimizdir.)


Tercihe bağlı ürünlerimiz:
 • Esnek Hesap
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paketi avantajlarından yararlanmak için hangi ürün ve hizmetleri aktif olarak kullanmam gerekir? Aktif ürün ve hizmet kullanımında nelere dikkat etmeliyim?

Ürün / Hizmetler Aktiflik Tanımı
Vadesiz Hesap / Çalışan Hesap Her ay Çalışan Hesabınızdan en az bir adet fon işlemi (alım/satım işlemi) yapılmalıdır.
Yapı Kredi Kredi Kartı Aylık kredi kartı dönem borcu sıfırdan büyük olmalıdır.
Otomatik Ödeme Talimatı Her 3 ayda en az birer kez 2 adet otomatik ödeme, otomatik ödeme talimatı ile hesaptan veya Yapı Kredi Kredi Kartı'ndan yapılmalıdır.
İnternet / Telefon Bankacılığı Son 3 ay içinde en az 1 kez şifreyle işlem (İnternet Şubesi'nde üye girişi, Telefon Bankacılığı'nda finansal işlem vb.) yapılmalıdır.
Meşe Paketi ‘nin aktif kullanımı, yukarıda belirten aktiflik tanımları doğrultusunda 3 ayda bir kontrol edilmektedir. Yukarıda belirtilen ürünleri 6 ay boyunca aktif kullanmamanız durumunda, paket avantajlarınız blokeye alınır. Takip eden 3 ay boyunca ürünlerin aktif kullanmanız durumunda, paket blokesi kaldırılır ve paket avantajlarından tekrar faydalanmaya başlarsınız.

Meşe Paketi zorunlu ürünlerinden sahip olmadığınız ürün/ürünler varsa şubenize başvurabilir, Meşe Paketi ‘nin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paketi Avantajları Nelerdir?

Meşe Paket üyeliği ile sahip olduğunuz avantajlar sayesinde Yapı Kredi ile çalıştıkça tasarruflarınıza tasarruf katarsınız. Yılda 400 TL'ye varan kazanç sağlayarak bütçeniz hızlı ve sağlam adımlarla büyür.

 • 1. Bankacılık Avantajları
  • Kredi Kartı Yıllık Ücretinden %100 Muafiyet
  • Çalışan Hesabınız için Hesap İşletim Ücretinde %100 Muafiyet
  • ATM 'den 2 kat günlük para çekme limiti
  • "Akıllı Asistan" üyeliği
  • Tercihe bağlı ürünlerden birini alana 10 TL değerinde ek Worldpuan
 • 2. Bankacılık Dışı Avantajlar
  • - Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği (444 12 12)
  • - Yapı Kredi Yayınları 'nda 1 yıl boyunca %25 indirim
  • - Digitürk Giriş Paketi aboneliklerinde ilk 3 ay hediye
  • Kredi Kartı Yıllık Ücretinden %100 Muafiyet: Asıl kart hamili olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı yıllık üyelik ücreti için paket üyeliğiniz boyunca geçerlidir. Bu uygulama, asıl kart hamili olduğunuz bir adet Yapı Kredi Kredi Kartı için geçerli olup, ek kartlarınızı kapsamamaktadır.
  • - Tercihe Bağlı Ürünlerden birini alana 10 TL Değerinde Ek Worldpuan:
   Esnek Hesap ve/veya Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası almanız durumunda 10 TL değerinde ek Worldpuan verilecektir. Worldpuan tanımlanması için hesabınıza Esnek Hesap kredi limitinin tanımlanması gerekmektedir. Hem Esnek Hesap hem de Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası almanız durumunda 10 TL değerinde Worldpuan verilecektir.
  • - Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği (0212 444 12 12):
   Paket giriş tarihiniz itibarıyla 1 yıl boyunca ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliğine sahip olursunuz. Acil Sağlık Hizmet Paketi üyeliği ile ilgili detay bilgiler, Medline kartı, Medline Broşürü şubenizden paket üyeliği sırasında verilen Meşe Paketi içerisinde yer almaktadır.
   Üyelik Kapsamında; Acil Sağlık Hizmeti : Kara ambulansı hizmeti / olay yerinde tıbbi müdahale Telefon ile Tıbbi Danışmanlık Hizmeti: 444 12 12 numaralı telefondan acil ve acil olmayan sağlık sorunları hakkında danışma hizmeti verilmektedir.
  • - Yapı Kredi Yayınları'nda 1 yıl boyunca %25 İndirim:
   İstanbul, Ankara ve İzmir'de bulunan Yapı Kredi Kültür Sanat Mağazalarında ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık internet satışlarında kullanılmak üzere, paket giriş tarihiniz itibarıyla 1 sene geçerli %25 indirim kartınız paket içerisinde sunulmaktadır. Yapı Kredi Yayınları 'ndan yapacağınız alışverişlerde müşteri numaranızı kullanarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
  • - Digiturk Giriş Paketi Aboneliklerinde ilk 3 ay Hediye:
   Meşe Paket üyeliğinizden sonra Digiturk Giriş Paketi satın almanız durumunda Yapı Kredi 'den ilk 3 ay üyelik hediye edilecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için paket içerisinde verilen Digiturk şifresini Digiturk paket aboneliği esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

   Digiturk paket abonelik koşulları, paket broşüründe ve paket içindeki Digiturk broşüründe bulunmaktadır.
*Meşe Paketi dahilinde verilen ödül Worldpuan 'lar, Digiturk ve Yapı Kredi Yayınları İndirim avantajları sadece ilk sene için geçerlidir, üyelik yenilemelerinde geçerli değildir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paketi ‘nin üyelik ücreti ne kadardır? Üyelik ücretini kredi kartımdan ödeyebilir miyim?

Paket üyelik ücreti yıllık 79 TL ‘dir. Paket üyeliğe ilk girişte ve her yıl paket yenilemelerinde yıllık paket ücreti alınır.

Paket üyelik ücretini;

 • Yapı Kredi Kredi Kartınızdan tek seferde
 • Yapı Kredi Kredi Kartınızdan iki taksit ile
 • Vadesiz TL hesabınızdan tek çekim ile
 • Nakit olarak
ödeyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paketi ‘ne nasıl üye olabilirim?

MEŞE Paketi ‘ne en yakın şubemize uğrayarak başvurabilir ve avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paket üyeliğimi istediğim zaman iptal ettirebilir miyim? Üyelik esnasında ödediğim paket ücreti iade edilebilir mi?

Paket üyeliğinizi istediğiniz zaman şubenizden iptal ettirebilirsiniz. Meşe Paket ücretinizin iadesi, üyeliğinizin gerçekleştirildiği tarih itibarıyla 15 gün içinde iptal talebinizi şubeye iletmeniz durumunda geçerlidir. 15 gün sonunda yaptığınız paket iptal talebinizde ücret iadesi yapılmaz. Üyelik iptalinde paket dahilinde verilen Worldpuan ‘lar geri alınır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Meşe Paket üyeliğim 1 yılını doldurduktan sonra paket avantajlarım devam edecek mi?

Paket üyeliğiniz, paket giriş tarihinden itibaren 1 yıl sonra, bulunduğu ayın son gününde, otomatik olarak yenilenir. Paket yenilemeniz yapıldığında Meşe Paketi dahilinde belirtilen ürün ve hizmetleri aktif kullanmanız durumunda paket avantajlarınız devam eder.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

MEŞE Temel Bankacılık Paketi Nedir?

Bugüne kadar ayrı ayrı sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizi, sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile paket haline getirdik.

Bankacılık ve bankacılık dışı birçok avantaj sağlayan yeni ürün paketimiz MEŞE Paketi ile sizlerin ihtiyacı olan tüm bankacılık hizmetlerini tek bir bankadan almanın rahatlığını ve kolaylığını yaşamanız amaçlanmıştır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor