Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bakiye Gizleme

Bilgi gizliliğinize önem veriyoruz!

ATM’lerimizde şifre girişinden sonraki ekranda görünen bakiye bilgilerinizi tek tuşla gizleyebilirsiniz.

Bankamız TLcard’ları ile kart şifresi girildikten sonra gelen “Hızlı İşlem Ekranında” karta bağlı ana hesabın bakiye bilgileri görüntülenmektedir. Bakiye bilgilerinin ilk ekranda görüntülenmesi bir çok müşterimiz tarafında işlemlerin daha hızlı bir şekilde tamamlamalarına neden olduğu için pratik bulunurken bazı müşterilerimiz de “Hızlı İşlem Ekranında” bakiye bilgilerinin görüntülenmesini tercih etmemekteydiler.

Bankamız tarafından her iki müşteri tipinin ihtiyacını karşılayacak şekilde bir uygulama* hayata geçirilmiştir. Buna göre; isteyen müşterilerimiz ATM klavyesindeki “GİRİŞ” tuşuna basarak bakiye bilgilerini gizleyebilecek, görüntülemek isterlerse de yine “GİRİŞ” tuşuna basarak ekranda bakiye bilgilerinin görüntülenmesini sağlayacaklardır.

*Kart sahibi aynı oturumda sadece üç defa değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. 4.defa “GİRİŞ” tuşuna basıldığında uyarı ekranı çıkar ve aynı oturumda sistem değişiklik işlemine izin vermez. TLcard’ın çıkartılıp, ATM’ye takılmasından sonra değişiklik işlemi tekrar yapılabilir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor