Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Platinum Bankacılık Finansal Hizmetler

Platinum Bankacılık Müşterilerine Özel Platinum TLcard

Platinum Bankacılık müşterilerine özel sunulan Platinum TLcard ile, dünyanın her yerinde ister alışverişte, ister ATM’de vadesiz hesabınızdan kullanım yapabilirsiniz. Platinum TLcard ile, tüm World Üye İşyerleri’nde yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanların yanısıra, kartınıza özel seçkin otel ve restoranlarda indirim ayrıcalıklarına sahip olurken; asistans, concierge gibi bir çok özel hizmetlerden faydalanırsınız.

Platinum Bankacılık Müşterilerine Özel Portföy Yönetmeni

Finansal konularda uzman Portföy Yönetmenlerimiz Platinum Bankacılık ürün ve hizmetleri ile her zaman yanınızda. Seçili şubelerimizde bulunan portföy yönetmenlerimiz ile tüm finansal ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak çok kolay.

Şubelerde Öncelikli Hizmet

Tüm Şubelerimizde yapacağınız işlemlerde her zaman önceliksiniz. Platinum Bankacılık müşterisi olmanın ayrıcalığı ile, tüm şubelerimizde öncelikli hizmet modelimizden faydalanarak işlemlerinizi beklemeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

VIP Line (444 0 446)

Tüm bankacılık işlemleriniz için size özel hattınızı arayarak 7gün 24 saat boyunca direkt müşteri temsilcisine bağlanabilir, öncelikli hizmet modelimizden faydalanarak işlemlerinizi beklemeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’den Daha Yüksek Nakit Çekim Limiti

Platinum Bankacılık’ta size özel günlük ATM nakit çekim limitiyle, nakit ihtiyacınızı 7/24 karşılayabilir, Platinum Banakcılık Müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İndirimli Kiralık Kasa Hizmeti

Platinum Bankacılık ile değerli eşya ve evraklarınızı artık daha avantajlı olarak güvence altına alabilirsiniz. Kiralık kasalarda 25% indirim Şubelerimizde sizleri bekliyor.

* İndirimli Kiralık kasa hizmeti Kiralık kasa olan şubelerimizde geçerlidir . Kiralık Kasa olan şubelerimize ulaşmak için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor