Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Platinum Bankacılık’ta 14 Şubat’ta da Ayrıcalıklısınız

Platinum Bankacılık müşterilerimize özel Sevgililer Günü kampanyalarıyla hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın!

1-14 Şubat arasında Ariş Pırlanta, Sabuncakis ve Meyve Şehri’nden yapacağınız alışverişlerde Platinum Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Kampanyalar yalnızca Yapı Kredi Platinum Bankacılık müşterileri için, PLTN yazıp 4470’e gönderilerek alınacak kampanya koduyla yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

ARİŞ Pırlanta’da %20 İndirim

Ariş Pırlanta mağazalarında ve websitesinde (www.arispirlanta.com) kampanya kodunuzla yapacağınız alışverişlerde %20 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 01.02.2016 ile 14.02.2016 tarihleri arasında www.arispirlanta.com web sitesinde ve Ariş mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olabilmesi için www.arispirlanta.com web sitesinde ödeme sayfasında yer alan kupon kodu alanına kampanya kodunun girişi yapılmalıdır. Mağazalar için de kod satış yetkilisine iletilerek indirim sağlanır.
 • Kampanya D color ve 0,30 karat ve üzeri tek taş pırlanta yüzüklerde, sertifikalı taş kategorilerinde, indirimli ve outlet kategorisi ürünlerde geçerli değildir.
 • Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Yapı Kredi Bankası veya Ariş kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Sabuncakis’den %20 İndirim

Sabuncakis websitesinde (www.thesabuncakis.com) kampanya kodunuzla yapacağınız alışverişlerde %20 indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • www.thesabuncakis.com linkinden indirim kodu ile yapılacak alışverişlerde %20 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya 01.02.2016 ile 14.02.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olabilmesi için www.thesabuncakis.com web sitesinde ödeme sayfasında yer alan kupon kodu alanına kampanya kodunun girişi yapılmalıdır.
 • Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Meyve Şehri’nde 75 TL ve üzerine %15 İndirim

Meyve Şehri websitesinde (www.fruitandthecity.com) kampanya kodunuzla yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • www.fruitandthecity.com linkinden indirim kodu ile yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya 01.02.2016 ile 14.02.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olabilmesi için www.fruitandthecity.com web sitesinde ödeme sayfasında yer alan kupon kodu alanına kampanya kodunun girişi yapılmalıdır.
 • Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor