Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Danışmanlık Hizmetleri

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Seyahat Danışmanlığı

Siz İsteyin Biz Planlayalım....

Yurt içinde ve yurt dışında seyahat etmeyi planladığınız yerler hakkında bilmek istediğiniz her şeyi yanıtlayalım. Seyahatiniz esnasında gezilmesi-görülmesi gereken yerleri sizin için araştıralım. Restoran, müze ve etkinlikler hakkında bilgi verelim.

Avantajlı fiyatlarla otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı yapalım. Hatta isterseniz sizin için vize işlemlerinizi* takip edelim. Siz sadece seyahatinizin keyfini sürün.

* Vize takip hizmeti ücretlidir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Her Zaman Sağlıklı ve Zinde Olabilirsiniz!

Sağlıklı ve doğru beslenme alışkanlığı edinmek için her türlü güvenilir bilgiye bir telefonla ulaşabileceksiniz. Size özel beslenme programı hazırlanması, sizin ve aileniz için mevsime uygun sağlıklı yemek önerileri, kilo vermenin ya da kilo almanın ipuçları ve diğer tüm bilgileri uzman diyetisyenlerden alabileceksiniz. İsterseniz diyetisyeninizden randevu alarak yüz yüze görüşme de yapabilirsiniz...


Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Spor ve Fitness Danışmanlığı

Daha Fit ve Dinamik Olabilirsiniz!

Spor ve Fitness Danışmanlığı Hizmeti’yle fit ve sağlıklı bir vücut için ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi bir telefon uzağınızda! Size uygun spor türünü bulmak, forma girmek için yapılması gerekenleri, gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz kalori miktarını bilmek için tek yapmanız gereken Spor ve Fitness Danışmanınızı aramak. Üstelik isterseniz Spor ve Fitness Eğitmeniniz Serhat Sıdal ile bir araya gelerek birlikte spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

* Eğitmenle birebir çalışmak ücretlidir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Eğlence Danışmanlığı

Eğlencenin Ritmini Yakalayın!

Şehrin en popüler mekânları nerede, misafirlerinizi ağırlamak için en uygun restoran nasıl seçilir, evde verilecek partinin konsepti nasıl olmalı, keyifli bir yemek için hangi mekânda ne kadar bütçe ayrılmalı...

Sosyal hayata ve eğlenceye dair tüm bu sorularınızın yanıtlarını, Eğlence Danışmanlığı Hizmeti’yle anında alacak, sinema, tiyatro, konser gibi etkinliklerin bilgilerine kolayca ulaşabileceksiniz. Arzu ederseniz hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz mekâna rezervasyon yaptırabilecek, adınıza aldığımız biletlerinizi adresinize teslim ettirtebileceksiniz.*

*Bilet alım ve adrese teslim hizmeti ücretlidir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Stil ve Alışveriş Danışmanlığı

Moda Trendlerin Öncüsü Siz Olabilirsiniz!

Stil, moda ve trendler hakkında tüm sorularınız için Platinum Bankacılık yanınızda! Gardırop düzeninden sezonun trendlerine, iş ve özel hayatınızda nasıl giyinmeniz gerektiğinden hediye önerilerine ve mağazalardaki indirim bilgilerine kadar ulaşmak istediğiniz tüm bilgiler, Stil ve Alışveriş Danışmanınız ile telefonun diğer ucunda. Üstelik uzman danışmanınızdan önceden randevu alarak yüz yüze görüşme, gardırop danışmanlığı ve birlikte alışveriş hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.*

* Yüz yüze görüşme, gardırop danışmanlığı ve birlikte alışveriş hizmetleri ücretlidir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Lezzet Danışmanlığı

Çevrenizin Gurmesi Siz Olabilirsiniz!

Yemek yapmanın püf noktalarını, doğru malzeme kullanımı ve pratik yemek tariflerini öğrenebilir, yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Özel günler ve davetleriniz için menü planlama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik Lezzet Danışmanınız ile bir araya gelerek istediğiniz konuda ders alabilir, birlikte yemek yapabilirsiniz*

* Lezzet Danışmanınız ile birebir yapılacak dersler ücretlidir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Psikolojik Rehberlik Danışmanlığı

İş ya da okul hayatına adaptasyon sorunu, beslenme bozuklukları, çocuklarla iletişim sorunu, uyku düzeni bozuklukları, öfke kontrolü sorunu gibi özel hayatınızda veya iş yaşamınızda kafanıza takılan, zihninizi sürekli meşgul eden, psikolojik olarak sizi, ailenizi ya da sevdiklerinizi sıkıntıya sokan tüm sorunlar için Psikolojik Rehberlik Danışmanlığı sizinle*

* Psikolojik Rehberlik Danışmanlığı randevu sistemi ile sadece telefon üzerinden verilmektedir.

Platinum Bankacılık Hizmetleri

Platinum Hukuki Danışmanlık

Herhangi bir hukuki sorunla karşılaştığınızda 7 gün 24 saat, branş ve alan gözetmeksizin Hukuki Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz. Platinum Bankacılık Hizmet Hattı’nı aradığınızda, ilgili hukuk danışmanıyla görüşebilirsiniz. Böylece içinde bulunduğunuz acil durumda hukuken ne yapabileceğinizi ana hatlarıyla ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor