Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası

Yaşamınızın her alanında bir bilene danışmanız için Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası yanınızda!

Platinum Bankacılık müşterisi olarak, bankacılık avantajlarınızın yanı sıra, seyahatinizin planlanmasından, yapmanız gereken diyete, nerede nasıl bir yemek yiyebileceğinizden, bu yılın trendlerinin ne olacağına kadar hayata dair sorularınızın yanıtlarında ve ihtiyaçlarınızda size özel olarak tasarlanmış, hayattan keyif almanızı sağlayacak ayrıcalıklarımız ile yanınızdayız. Ayrıcalıklar Dünyası ile ulaşabileceğiniz özel danışmanlık hizmetleri ve farklı sektörlerde alabileceğiniz indirim fırsatları ile kendinizi Yapı Kredi Platinum Bankacılık müşterisi olarak artık daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası Nedir?

Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası yaşamın keyifli yanlarını keşfedebilmeniz için beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir danışmanlıkların ve avantajların bir araya geldiği size özel bir hizmettir.

7 gün 24 saat konusunda uzman bir ekip ile geniş hizmet yelpazesi ve her yaşam tarzına uygun önerileri ile Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası yanınızda!

Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyasına Nasıl Ulaşabilirim?

Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası’nda* yer alan hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve avantajlardan yararlanmak için 4440446 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

*Platinum Bankacılık Ayrıcalıklar Dünyası Hizmeti Back-up tarafından sağlanmaktadır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor